RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Залишення без руху після відкриття провадження КАСУ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

14/01/20 15:17  klim-ko > вилы    14/01/20 14:54Дерево
Я одразу пишу: офіційна електронна адреса - невідома, адреса електронної пошти - невідома.

14/01/20 14:54  вилы > Евгений Осычнюк    19/06/19 16:57Дерево
в новий рік з новими враженнями) адмінсуд виписав мені безрушку на позовну заяву фізичної особи до дпс.
підстава: не зазначенно офіційні електронні адреси або адреси електронної пошти позивача та відповідача. уоттак

19/06/19 16:57  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Oprah Kennedy    19/06/19 15:30Дерево
Я теж так думаю.

19/06/19 15:30  Oprah Kennedy > Евгений Осычнюк    19/06/19 15:23Дерево
Дякую. При зміні предмету позову недоліки перестануть існувати. Однак як Ви вважаєте, чи прийме суд заяву про зміну предмету в умовах, коли позовна заяви лежить без руху? Як на мене, то має прийняти, адже підготовче провадження від цього не закінчилось чи не зупинилось.

19/06/19 15:23  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Oprah Kennedy    19/06/19 15:04Дерево
Якщо в заяві про зміну предмета позову будуть одночасно усунені недоліки позовної заяви, то не бачу проблем.

19/06/19 15:04  Oprah Kennedy   Дерево
Шановні колеги, прошу поділитися думками.
Адміністративне провадження відкрито в лютому 2019. В червні суд в стадії підготовчого провадження (на другому засіданні) виявляє недоліки у позовній заяві, а саме відсутність обгрунтування порушення оскаржуваними діями прав, свобод, інтересів Позивача (п.9, ч.5, ст.160 КАСУ) та ухвалою залишає заяву без руху (при відкритому провадженні). Щодо обгрунтування порушення дійсно є питання, тому хочу подати заяву про зміну предмету позову. Яка Ваша думка, чи можу я подати таку заяву при наявності ухвали про залишення без руху? Як би вчинили Ви?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100