RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Статут приватного підприємства з двома засновниками


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/07/19 08:36  sichnata > ОК АКА Олюня    4/07/19 03:05Дерево
не змогла чогось добавити там повідомлення (((

4/07/19 08:33  sichnata > Mark-Don    4/07/19 07:38Дерево
ви вірно написали, але наші держреєстратори люблять попити крові. Хочу підстарухватися на всі випадки.
Думаю, що можуть вчепитися і до змісту Рішення засновника, так як в старому статуті усі зміни приймаються рішенням Засновника і загальні збори Учасників на внесення змін до статуту поки недоречні.
РІШЕННЯ № 3
Засновника Приватного підприємства "ХХХ"
м.ххх … ------------2019 р.

Я, Засновник Приватного підприємства «ХХХч», ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ, реєстраційний номер облікової картки платника податків ХХХ, паспорт: ХХХ місце проживання зареєстровано за адресою: ХХХ
новий співзасновник Приватного підприємства «ХХХ», громадянка України ПЕТРОВА ІРИНА ПЕТРОВНА , реєстраційний номер облікової картки платника податків ХХХ, паспорт: ХХХ., місце проживання зареєстровано за адресою: ХХХ

в зв’язку з підписанням договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі Підприємства від --- р., складеному у простій письмовій формі з додержанням норм чинного законодавства, згідно якому ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ передає у власність ПЕТРОВІЙ ІРИНИ ПЕТРОВНІ 30% статутного капіталу Приватного підприємства «ХХХч» номінальною вартістю 75030,00 грн (Сімдесят п’ять тисяч тридцять гривень 00 копійок)

ВИРІШИЛИ:
1. Внести зміни до відомостей про Приватне підприємство «ХХХ», що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а саме: до відомостей про Учасників юридичної особи щодо реєстрації місця проживання, а також виключення відомостей про місцезнаходження юридичної особи, у зв’язку із виключенням адміністративно-територіальних одиниць ХХХ
2. Внести зміни до Статуту Приватного підприємства "ХХХ" у зв’язку із зміною складу та відомостей про учасників Підприємства і затвердити новий перерозподіл часток Учасників Приватного підприємства «ХХХ» та їх номінальну вартість:
- ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ – 70 % Статутного капіталу Підприємства номінальною вартістю 175070,00 грн (Сто сімдесят п’ять сімдесят гривень 00 коп)
- ПЕТРОВА ІРИНА ПЕТРОВНА – 30 % % Статутного капіталу Підприємства номінальною вартістю 75030,00 грн (Сімдесят п’ять тисяч тридцять гривень 00 коп)
3. Затвердити та підписати Статут Приватного підприємства "ХХХ" у новій редакції та провести його державну реєстрацію.
4. Призначити відповідального за проведення державної реєстрації нового Статуту Директора Приватного підприємства "ХХХ" ІВАНОВА ІВАНА ІВАНОВИЧА з правом передоручення своїх повноважень.

Підписи
ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ________
ПЕТРОВА ІРИНА ПЕТРОВНА ____________

4/07/19 07:38  Mark-DonОтправить письмо > sichnata    3/07/19 23:23Дерево
Законодательство, к сожалению, практически не регулирует деятельность ЧП.
Поэтому все, что вы не напишете в уставе будет правильно.
Но при этом нужно конечно не нарушать общие принципы права, установленные кодексами и законами.
А самое главное, чтобы устав был написан не для того, чтобы понравиться Госрегистратору, а реально регулировал деятельность предприятия и взаимоотношения между участниками.
Считаю, что использование законов "Про ТОВ..." и "Про АТ" не только допустимо, но и позволит изложить устав, в полной мере регулирующий деятельность ЧП с учетом всех нюансов взаимоотношений между его участниками/совладельцами.

4/07/19 03:05  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > sichnata    3/07/19 23:26Дерево

3/07/19 23:26  sichnata > sichnata    3/07/19 23:23Дерево
знайшла тільки роз"яснення [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва ще 2010 року

3/07/19 23:23  sichnata   Дерево
Приватне підприємство....був один власник. рішення приймалися рішенням власника. Тепер цей власник відчужує 30% своєї частки іншій особі і Приватне підприємство тепер з двома власниками (засновниками). Вимог до оформлення і змісту статуту приватних підприємств законодавчо не передбачено. Як держреєстратори реагують на статут приватного підприємства в якому прописані вступ, вихід Учасників (Засновників), порядок утворення статутного капіталу , приймання рішень Загальними зборами за аналогією ТОВ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100