RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Складено постанову про неввімкнення аварійної сигналізації при зупинці на вимогу поліцейського

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

11/07/19 14:51  mandrylv > Евгений Осычнюк    10/07/19 19:20Дерево
Дякую, я тут почитав судову практику по аварійці, волосся стало дибки особливо від аргументаціі судів, що підтримують позицію поліції. я таки спробую подати скаргу в поліцію, в мене це буде реформована патрульна... та ще мені до суду треба глянути на їх відео записи

П.с. та й мені до них пішки 5 хв. буду ходити.

10/07/19 19:20  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > mandrylv    10/07/19 14:42Дерево
Ще раз: за КУАПП, протокол тут не складається. Начальству скаржитись не рекомендую, це не ефективно, лише витрати ще на один рекомендований лист. Щодо правової допомоги - так, Ви маєте право викликати захисника, і до його прибуття поліцай не мав права виписувати постанову. Якщо це не дотримано - то наявне процедурне порушення. Два листа до суду - це на випадок подачі Вами апеляції.

10/07/19 14:42  mandrylv > Евгений Осычнюк    10/07/19 07:24Дерево
По протоколу, але ж я був не згоден, подавав письмові клопотання про ознайомлення та правову допомогу.
Хіба в такому випадку не потрібно було скласти протокол? в вищестоячий орган не рекомендуєте подавати, тут же очевидне неспівпадіння статей, хоча почитав судову практику то просто прозрів з різноманітності тлумачень очевидних речей. так а чому два рекомендованих листи до суду? Дякую

10/07/19 07:24  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > mandrylv    9/07/19 17:52Дерево
Протокол не складається, якщо постанова виноситься на місці вчинення правопорушення. Щодо ст.122 КУАПП - так, це не туди, потрібно було Вам виписати ст.125 КУАПП. Практика судів з цього приводу суперечлива, але спробувати можна, судового збору немає, витрати максимум 30 грн. на 2 рекомендованих листа до суду. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

9/07/19 17:52  mandrylv > mandrylv    9/07/19 17:46Дерево
протокол не складали, клопотання про перенесення та правову допомогу відхилили

9/07/19 17:46  mandrylv   Дерево
складено постанову про не ввімкнення аварійної сигналізації при зупинці на вимогу поліцейського.в ст122ч.2 на яку посилаються про це нічого не сказано, вартує оскаржувати?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100