RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи вже застосовують штрафи за використання сировини без реєстрації потужності?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/10/19 10:09  Ingvv > Ksenija    11/10/19 14:43Дерево
Думав над цим, пошукаю по пошуку по судовим рішенням.

11/10/19 14:43  KsenijaОтправить письмо > Ingvv    10/10/19 17:09Дерево
на ту, на которую нужен єкспл. дозвил.
сюда, думаете, нельзя отнести?
6) порушення вимог щодо забезпечення простежуваності, передбачених законодавством про харчові продукти та корми, -
тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі восьми мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб - підприємців - у розмірі п’яти мінімальних заробітних плат;

10/10/19 17:09  Ingvv > Ksenija    15/07/19 15:47Дерево
Ви говорите, що на деяку сировину не потрібно робити потужності?

10/10/19 17:06  Ingvv > Ingvv    18/07/19 08:59Дерево
В форму акту держпродслужби внесли пункт 1.6 саме по цьому питанню [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Разом з тим,не можу знайти в законі [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] відповідальність за таке порушення. Чи я не правий?

18/07/19 10:59  сатана111 > Ingvv    18/07/19 08:59Дерево
А як відповідає на Ваше питання відповідний закон?

І що робити, якщо у Вас поставки не від виробника, а від субдистра, який отримує продукцію у дистра, той - ще у якогось перекупа, а останній - вже у виробника? Треба збирати "колекцію" по всьому ланцюгу чи достатньо, по суті, первинки, що встановлює який конкретний продукт від якого оператора ринку отримано для ідентифікації "постачальник - продукт"?

18/07/19 08:59  Ingvv > rommkopf    16/07/19 10:19Дерево
хіба принцип крок назад не передбачає отримання інфи від постачальників сировини щодо наявності в нього документа: реєстрація потужностей?

16/07/19 10:19  rommkopf > Ingvv    15/07/19 15:14Дерево
Імхо, в цьому пункті йдеться про потужності самого оператора ринку, а не про потужності його постачальників.
Щодо постачальників ваш обов"язок - це забезпечення простежуваності за принципом "крок назад".

15/07/19 15:47  KsenijaОтправить письмо > Ingvv    15/07/19 15:14Дерево
там же в зависимости от вида сырья

15/07/19 15:14  Ingvv   Дерево
Відповідно п. 8 ст. 20 Закону Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів: операторам ринку забороняється здійснювати обіг харчових продуктів, отриманих з потужностей, що не пройшли державної реєстрації або не отримали експлуатаційного дозволу відповідно до цього Закону, та/або використовувати такі харчові продукти у виробництві інших харчових продуктів.
Наше підприємство зареєстрували потужності але ми використовуємо сировину , яку беремо у постачальника, що не зареєстрував потужності чи порушили вищезазначену норму закону?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100