RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ліквідація підприємства за рішенням власника, заставний кредитор не пред'явив вимогу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/08/19 09:02  KsenijaОтправить письмо > arseniy_2019    31/07/19 09:30Дерево
ЗУ про ипотеку [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
У разі порушення провадження у справі про відновлення платоспроможності іпотекодавця або визнання його банкрутом або при ліквідації юридичної особи - іпотекодавця іпотекодержатель набуває право звернення стягнення на предмет іпотеки незалежно від настання строку виконання основного зобов’язання, якщо іпотекодержатель і правонаступник іпотекодавця не досягнуть згоди про інше.

снять только по суду, и вряд ли такое основание, как не подача заяваления, будет основанием для снятия.

31/07/19 09:30  arseniy_2019   Дерево
Юрособа ліквідується за рішенням власників.
Згідно ч.5 ст.105 ЦКУ строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється, не може становити менше двох і більше шести місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.
Ліквідкомісія встановила строк у два місяці.
Є кредитор - Банк - який взагалі не заявив вимоги протягом строку, встановленого ліквід. комісією, і навіть після шести місяців. Його вимоги забезпечені іпотекою.
Згідно ч.1 ст.112 вимоги кредиторів, забезпечені заставою чи іншим способом, задовольняються у першу чергу.
Але згідно ч.4 ст.112 ЦКУ вимоги кредитора, заявлені після спливу строку, встановленого ліквідаційною комісією для їх пред'явлення, задовольняються з майна юридичної особи, яку ліквідовують, що залишилося після задоволення вимог кредиторів, заявлених своєчасно.
Тобто в останню чергу.

Згідно ч.3 ст.112 ЦКУ у разі відмови ліквідаційної комісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду кредитор має право протягом місяця з дати, коли він дізнався або мав дізнатися про таку відмову звернутися до суду із позовом до ліквідаційної комісії. За рішенням суду вимоги кредитора можуть бути задоволені за рахунок майна, що залишилося після ліквідації юридичної особи.
Згідно ч.5 ст.112 ЦКУ вимоги кредиторів, які не визнані ліквідаційною комісією, якщо кредитор у місячний строк після одержання повідомлення про повну або часткову відмову у визнанні його вимог не звертався до суду з позовом, вимоги, у задоволенні яких за рішенням суду кредиторові відмовлено, а також вимоги, які не задоволені через відсутність майна юридичної особи, що ліквідується, вважаються погашеними.

Відмови ліквідкомісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду немає, бо кредитор взагалі не звернувся з вимогами.
В яку чергу погашати вимоги Банку?
Чи можливо і як зняти іпотеку з майна, якщо вимоги Банку погашати після задоволення вимог кредиторів, заявлених своєчасно?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100