RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Прізвище змінено, а паспорт - ні


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/08/19 20:13  KsenijaОтправить письмо > Аксения    6/08/19 19:17Дерево
если при выдаче паспорта не проверяли подавала она заявление на смену паспорта или нет, то уж при иных обстоятельствах тем более не будут проверять. да и чем она рискует если выявят?

6/08/19 19:17  АксенияОтправить письмо   Дерево
Ситуація наступна.
У 2007 році особа вийшла заміж. При укладенні шлюбу написала заяву, що бере прізвище чоловіка. Паспорт у зв'язку зі зміною прізвища взагалі не змінює. Потім йде від чоловіка, залишаючи все, в т.ч. паспорт.
Далі пише заяву про втрату паспорта і видачу нового. Про те, що змінила прізвище при шлюбі, не вказує. Їй видають новий паспорт на дівоче прізвище.
У 2012 році особа виходить заміж в іншій державі, все ще будучи в шлюбі в Україні. В закордонному шлюбі перебуває досі.
У 2014 її чоловік отримує заочне рішення суду про розлучення, реєструє його в РАЦСі. Прізвище особи при розірванні, ясна річ, залишилося по чоловікові.
Маємо ситуацію, в Реєстрі реєстрації актів цивільного стану особа значиться по прізвищу чоловіка, а в Єдиному держ.демографічному реєстрі, що веде міграційна служба, по дівочому. До того ж в особи два паспорти - громадянина та закордонний.
Особа подала документи на отримання громадянства іншої держави. Нервує, що все стане відомо.
Як безболісно виправити цю ситуацію не розумію.
Буду вдячна за поради.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100