RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

КАСУ, учасники справи, треті особи


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/08/19 00:56  All-new > NikPDN    11/08/19 19:10Дерево
Стаття 105. Порядок оскарження дій страхувальників, виконавчих органів Пенсійного фонду

1. Застраховані особи та члени їхніх сімей мають право на оскарження дій (бездіяльності) страхувальників, виконавчих органів Пенсійного фонду та їх посадових осіб відповідно до законодавства про звернення громадян, а також у судовому порядку.

Страхувальники мають право на оскарження дій (бездіяльності) виконавчих органів Пенсійного фонду та їх посадових осіб у порядку підлеглості до вищого органу або посадової особи, а також у судовому порядку.

2. Оскарження дій страхувальників чи виконавчих органів Пенсійного фонду здійснюється в разі, якщо страхувальником або посадовими особами виконавчих органів Пенсійного фонду порушено права і законні інтереси застрахованих осіб, створено перешкоди для здійснення прав і законних інтересів таких осіб внаслідок дій чи бездіяльності страхувальника, посадових осіб виконавчих органів Пенсійного фонду чи прийнятого виконавчими органами Пенсійного фонду рішення або покладено на застраховану особу чи пенсіонера обов'язки, які не передбачені цим Законом. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/08/19 19:10  NikPDNОтправить письмо   Дерево
Згідно ч. 1 ст. 370 КАСУ - Обов’язковість судових рішень : «Судове рішення, яке набрало законної сили, є обов’язковим для учасників справи,для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності, - за її межами».
Згідно ч.1 ст. 42 КАСУ - Склад учасників справи: «Учасниками справи є сторони, треті особи».
Рішенням суду за позовом пенсіонера до організації про зобов’язання направити до пенсійного фонду документи для перерахунку розміру пенсії, зобов’язано організацію направити відповідні документи до ПФ. Управління ПФ було учасником справи в якості третьої особи. Організація виконала рішення суду і направила до ПФ відповідні документи. ПФ відмовляється перераховувати розмір пенсії, мотивуючи відмову тим, що рішенням суду ПФ не зобов’язано вчиняти будь-які дії.
Питання до колег, чи є які-небудь механізми впливу на ПФ крім пред'явлення ще одного позову, вже до ПФ.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100