RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Касаційне оскарження справи про адмін правопорушення

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/11/19 20:12  ukrtanОтправить письмо > Евгений Осычнюк    19/11/19 14:10Дерево
Дякую за відповідь, я теж так працюю. Тому і намагаюсь зрозуміти, чи є реальні способи допомогти клієнтові.

19/11/19 17:59  Репа > ukrtan    19/11/19 13:42Дерево
Наоборот, нужно работать исходя из п.3:-)

19/11/19 14:10  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ukrtan    19/11/19 13:42Дерево
Якби таке питання поставили мені, я би відповів так: я з самого початку повідомляю клієнту про вірогідність усіх варіантів отриманого результату. Інколи оптимальним є взяти гонорар за одну консультацію - і пояснити клієнту, що жодної надії немає, чим роками судитися із завідомо програшними перспективами. Дехто так і заробляє, до речі. Це я так - в порядку обговорення, ні на що не натякаю.

19/11/19 13:42  ukrtanОтправить письмо > Репа    15/11/19 21:08Дерево
Я "просікла ситуацію", але ж хіба перечислені Вами три пункти є підставою не працювати з клієнтом? Ви відразу таким відмовляєте, чи все ж таки розглядаєте варіанти юр. допомоги?

19/11/19 13:40  ukrtanОтправить письмо > Ликвидатор    18/11/19 13:08Дерево
Дякую за відповідь!
Так, я розумію... тому шукаю альтернативні способи. Наприклад, адміністративний позов (справа № 539/3881/19), конституційне звернення, позов в Європейський суд (розглядаю 2 варіанти - по справі про притягнення до адміністративної відповідальності або по адміністративному позову), оскарження внесення в реєстр корупціонерів, визнання договору дарування недійсним?
Щоб Ви порадили?

18/11/19 13:08  ЛиквидаторОтправить письмо > ukrtan    12/11/19 15:48Дерево
До адміністративної відповідальності Вашого клієнта притягли постановою суду [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] , яка залишена в силі постановою апеляційної інстанції [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] , в якій зазначено, що постанова є остаточною й оскарженню не підлягає.
Верховний Суд [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] відмовив у відкритті касаційного провадження.
Ви вже нічого не могли зробити.

15/11/19 21:08  Репа > ukrtan    15/11/19 20:46Дерево
А що тут розуміти?
1) Ваш клієнт ( а не ви) програв справу
2) Ваш клієнт втратив тепле місце ( корупція)
3) Ваш клієнт зараз вже готовий викласти 10-20-30 тис. дол. Раніше він мабуть не був готовий. Інакше не було б протоколу...і рішень...
Але складається враження, що ви не просікли ситуацію і працюєте за "футбольні труси" ( вислів мого колеги, який вів справу власника футбольного клубу)
Чому не просікли? Тому що перша! заповідь адвоката вивчити справу. Той хто вивчить справу і може вам щось слушне порадити. Я знаю адвокатів (не про себе), які реально витягували справи після 5 інших адвокатів.

15/11/19 20:46  ukrtanОтправить письмо > Репа    15/11/19 14:16Дерево
Можливо я Вас непраильно зрозуміла, але клієнт до мене звернувся уже після того, як попередній адвокат програв першу і апеляційну інстанцію про притягнення його до адміністративної відповідальності.
Тому я не дуже зрозуміла про "тепле місце". Я намагаюся допомогти людині вийти із складної ситуації, розглядаю всі практичні і теоретичні варіанти.

15/11/19 14:16  Репа > ukrtan    15/11/19 13:56Дерево
Мне эта ситуация напоминает давний случай. Как-то я защищал по назначению одного несовершеннолетнего отпрыска. Родители были работники торговли, денег немерено, но на адвоката зажали. Поэтому и по назначению был. У родителей типа всё схвачено. Адвокат для них был пустое место. Скандалы со следователями и т.д. В суде судью это всё бесило. Видно было, что на него тоже выходили. Прокурор просил условно. А судья влупил ему реально 3,5 года колонии и взял под стражу в зале суда. Замотивировал отлично. Во 2-й инстанции тоже попался "хороший" докладчик и оставил в силе.
К чему это? Нужно думать на 2-3 хода вперед. Вот у вас теплое место забрали и вы зачесались. А поезд ушёл.

15/11/19 13:56  ukrtanОтправить письмо > Евгений Осычнюк    12/11/19 18:25Дерево
Судової практики не знайша... чіпляюся за будь-яку соломинку... навіть думала про конституційне звернення про визнання деяких норм такими, що не відповідають КУ.

12/11/19 18:25  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ukrtan    12/11/19 18:02Дерево
Можна і так. Але як це вплине на склад адміністративного правопорушення? Воно ж полягає у процедурі декларування майна, а не дійсності права власності. Тут треба подумати, і подивитись практику судів. якщо вона взагалі є.

12/11/19 18:02  ukrtanОтправить письмо > Евгений Осычнюк    12/11/19 17:25Дерево
Дякую за Вашу думку!
Що ж тоді робити...? Визнавати договір дарування квартири недійсним?

12/11/19 17:25  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ukrtan    12/11/19 15:48Дерево
Не варто. Протоколи, акти перевірок та т.ін. взагалі не є рішеннями, що породжують юридичні наслідки, тому вони не можуть бути предметом судового оскарження. Це вже мита - перемита тема, років з 10 мінімум.

12/11/19 15:48  ukrtanОтправить письмо > Евгений Осычнюк    12/11/19 14:58Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Як думаєте, скільки у мене шансів успішної касації цієї постанови? Чи варто взагалі спробувати подати касаційну скаргу?

12/11/19 15:45  ukrtanОтправить письмо > Евгений Осычнюк    12/11/19 14:58Дерево
(( я сподіваюсь, що хтось розумніший/досвідченіший за мене має більше ідей, ніж я...

12/11/19 14:58  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ukrtan    12/11/19 14:17Дерево
Ви розумієте, що в деяких випадках нічого зробити не можна, навіть якщо дуже хочеться? Це той самий випадок.

12/11/19 14:17  ukrtanОтправить письмо > Розалетта    16/08/19 16:57Дерево
Повертаючись до даної теми, прошу знову порад у колег.
Держ службовця притягнути до адмін. відповідальності за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП. Це призвело до його звільнення, внесення в реєстр корупціонерів (хоча він просто прострочив 10-денний термін повідомлення про те, що від батька перед його смертю отримав в подарунок квартиру), а значить пожиттєва заборона працювати на держ. посадах.
Апеляція залишила постанову суду 1 інст. про притягнення до адмін. відповідальності в силі. Касація неможлива.
Я намагалась оскаржити дії держ. органу (управління економіки, який робив перевірку і склав протокол) через адмін. позов - але це теж виявилось неможливим (свіже рішення Великої Палати ВС унеможливлює такі дії).
Чесно кажучи, уже не маю варіантів подальших дій :-(

16/08/19 16:57  Розалетта > ukrtan    16/08/19 16:21Дерево
Повне невігластво. КпАП ніколи не передбачав КАСАЦІЙНОЇ інстанції. Тоді ще коли Ви ходили під стіл пішком і не було апеляції, в порядку нагляду переглядались головою обласного/Верховного суду.
По КАСУ касація теоретично може бути за винятком ч.5 ст.328. Всі перелічені справи розглядалися по КАСУ. По КпАП там рішення приймали не суди, а інші посадові особи.

16/08/19 16:21  ukrtanОтправить письмо > Евгений Осычнюк    16/08/19 15:50Дерево
Можливо я Вас неправильно розумію, але останніх 10 років, згідно з ст. 294 КУпАП постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною і оскарженню не підлягає.
Тому колишній ВАСУ теж не мав права розглядати такі касаційні скарги.

16/08/19 15:50  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ukrtan    16/08/19 11:59Дерево
Дивуюсь Вам, чесно кажучи. Ви уважно читали, про що я написав? Ваші "нові справи" відкриті ВАСУ по "старому" кодексу, тому їх новий ВС и розглянув.

16/08/19 12:01  ukrtanОтправить письмо > flatcher    16/08/19 09:54Дерево
варіант можливий, адже, щоб звернутись в ЄСПЛ, потрібно формально пройти всі інстанції... тому навіть ухвала ВС про відмову у відкритті провадження підходить. Але ЄСПЛ - це довго, а мені потрібно швидкий результат, так як у людини це правопорушення руйнує всю 25-річну кар'єру.

16/08/19 11:59  ukrtanОтправить письмо > Евгений Осычнюк    16/08/19 06:27Дерево
Дякую за відповідь! За старою редакцією теж було неможливо...
А ось нові справи: №686/2740/17, №751/1238/17, №337/3389/16-а.

Більше того, нещодавно я подала касаційну скаргу по цивільній малозначній справі спрощеного провадження і ВС відкрив провадження. Хоча така справа не підлягає касац. оскарженню, я 4 сторінки в скарзі присвятила обгрунтуванню підстав касац. оскарження. Тому я і хочу також знайти обгрунтування для подачі скарги по цій справі про адмін. правопорушення.

16/08/19 09:54  flatcherОтправить письмо > darack    16/08/19 07:34Дерево
"тут вариант один-ЕСПЧ". Нету такого варианта. Он вам не кассация.

16/08/19 07:34  darack > ukrtan    15/08/19 18:13Дерево
тут вариант один-ЕСПЧ.Хотя пока он примет решение, уже срок админстягнення пройдёт

16/08/19 06:27  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ukrtan    15/08/19 18:13Дерево
Новий ВС переглядав справи, відкриті за "старим" Кодексом. За "новим" касацыя по КуАПП неможлива.

15/08/19 18:13  ukrtanОтправить письмо   Дерево
Прошу в колег поради. Потрібно оскаржити в касаційному порядку справу про адміністративне правопорушення. І хоч КУпАП не передбачає такого, все ж є рішення уже нового ВС, які переглядали такі справи. Їх небагато, але вони є, хоча там не зазначено підстав розгляду касації.
Можливо в когось є ідеї, на які норми посилатися, щоб ВС прийняв касацію і відкрив провадження?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100