RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Позов від кількох позивачів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/08/19 07:03  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > NikPDN    17/08/19 19:38Дерево
А що тут незрозумілого? Суд відмовляє в частині, яка не підлягає задоволенню. В резолютивній частині завжди вказується, що задоволено, проти кого, і на чию користь.

17/08/19 19:38  NikPDNОтправить письмо   Дерево
Згідно ст. 47 ГПК - Участь у справі кількох позивачів або відповідачів:
«1. Позов може бути пред’явлений спільно кількома позивачами або до кількох відповідачів. Кожен із позивачів або відповідачів щодо іншої сторони діє в судовому процесі самостійно".
Питання, якщо позов пред’явлений кількома позивачами та при розгляді справи судом буде встановлено, що права одного із позивачів не були порушені, а в цілому позовні вимоги підлягають задоволенню, так як були порушені права інших позивачів, яке рішення повинен прийняти суд, задовольнити позовні вимоги, але окремо в резолютивній частині, або в мотивувальній вказати, що позовні вимоги одного із позивачів не підлягають задоволенню? або інше?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100