RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Виконавчий напис нотаріуса


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/08/19 13:33  natalishe4ka > Евгений Осычнюк    19/08/19 12:01Дерево
Дякую!

19/08/19 12:01  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > natalishe4ka    19/08/19 11:40Дерево
Правильно. Якщо подав позов до суду - може забезпечити позов шляхом зупинення виконавчих дій. От коли ухвалу суду отримаєте щодо зупинення стягнення - то буде вже законна підстава.

19/08/19 11:40  natalishe4ka   Дерево
Доброго дня, колеги! Допоможіть розібратись в наступній ситуації. На підприємство приходить постанова приватного виконавця про звернення стягнення на з/п співробітника. Підстава-виконавчий напис нотаріуса. Співробітник заявляє, що подав документи в суд про визнання цього напису недійсним, в свою чергу відкрита кримінальна справа про вчинення щодо нього шахрайських дій з боку тієї фінустанови, де він отримував кредит. Питання в наступному: стягувати чи не стягувати ці кошти з з/п співробітника? Для підприємства є підстава-постанова приватного виконавця, поки не визнано виконавчий напис в судовому порядку недійсним-ми не можемо НЕ стягувати кошти з цього співробітника. Так я розумію? Дякую за конструктив :)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100