RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Підроблення документів - буде чи ні?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/08/19 17:58  merle.corey4Отправить письмо > Евгений Осычнюк    19/08/19 16:09Дерево
Доброго вечора.
По - перше, дякую за відповідь!
По - друге, для себе - вирішив такі документи не посвідчувати. Все - таки це неправильно - посвідчувати копію документа, де після друкованого тексту в проміжку між ним та печаткою дописані ще 5 - 7 рядків тексту рукою).
Навіть мінімальне обгрунтування є (може комусь знабиться колись):
"Порядок засвідчення документів регулюється рядок НПА, серед яких і досі чинний У К А З ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ СРСР «Про порядок видачі і засвідчення підприємствами, установами й організаціями копій документів, що стосуються прав громадян».
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Відповідно до абз. 2 п. 3 «Про порядок видачі і засвідчення підприємствами, установами й організаціями копій документів, що стосуються прав громадян»:
«Не підлягають засвідченню копії з документів, які мають невиразний текст, підчистки, приписки та інші незастережені виправлення.»
Дякую за увагу та допомогу.

19/08/19 16:09  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > attorney.at.law.    19/08/19 12:41Дерево
Якщо записи не спотворені до такого стану, що не можна встановити первинниий зміст, то можна провести відповідну експертизу. Загальної відповіді на таке питання не існує, все залежить від конкретного документу. Підробленням це може бути, лише якщо записи були внесені із умислом надати вигляд "справжніх" первинних записів автором документу. Засвідчення будь-якої копії взагалі не може бути правопорушенням, якщо копія графічно відповідає оригіналу.

19/08/19 12:41  attorney.at.law.Отправить письмо   Дерево
Вітаю всіх.
Є листи від контрагентів про повернення коштів (близько 30 шт.)
На оригіналі листів бухгалтерія зробила свої помітки про свої операції (розписали по якому додатку та які суми, коли що робили, доволі багато текстів). Зараз лист необхідно податки вказані листи до суду.
Мучить 3 питання:
- чи не стануть вони через такі помітки неналежними доказами (все - таки не можна встановити точно первинний зміст листа через те, що додані помітки);
- чи не буде тут питань стосовно вчинення підроблення документів (на оригінал додали самовільно новий текст).
- питання засвідчення таких копій - якщо виходити з того, що внесені відомості - підроблення, то у особи, яка їх засвідчує та подає також може виникнути відповідальність...

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100