RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чиї дії оскаржувати якщо відомості не внесено до ЄРДР?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/08/19 19:20  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Николай В    24/08/19 14:34Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Уголовное право и процесс

24/08/19 17:00  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Николай В    24/08/19 16:29Дерево
Оскаржуйте бездіяльність слідчого відповідного підрозділу НП - прізвище та посада не важливі, до скарги додайте докази подання заяви, цього цілком вистачить.

24/08/19 16:29  Николай ВОтправить письмо > Евгений Осычнюк    24/08/19 15:43Дерево
Пробачте, будь-ласка, запитання стоить чиї дії оскаржувати до слідчого судді, а не до кого оскаржувати, до того ж не відомо хто слідчий і взагалі чи передавалась йому заява, через 3 дні сплине 10 днів на оскарження бездіяльності слідчого, якого доречі?

24/08/19 15:43  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Николай В    24/08/19 14:34Дерево
Слідчому судді, за місцем подання заяви.

24/08/19 14:34  Николай ВОтправить письмо   Дерево
До управління поліції подано заяву про вчинення кримінального правопорушення. У встановлений строк відповідні відомості не внесено до ЄРДР, за усною інформацію працівника управління поліції заяву нібито передано дільничному поліцейському, який збирається її розглядати протягом місяця за законом про звернення громадян.
Якщо це дійсно так, і будь-якому слідчому не передавалась заява, виникає питання: чиї дії оскаржувати?
Законом передбачено, що оскаржувати можна рішення, дії чи бездіяльність лише слідчого або прокурора.

1. Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.
4. Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.
Стаття 303. Рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора, які можуть бути оскаржені під час досудового розслідування, та право на оскарження
1. На досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора:

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100