RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Діяльність ТОВ, директор (засновник в одній особі) якого помер, не залишивши заповіту

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

30/08/19 16:15  ElenaNabuz > Helenka    30/08/19 10:29Дерево
ні, про незаконний давно вже забули.
нотаріуси дійсно не хочуть за це братися.
воно б то і дійсно забути про підприємство, але ж що робити з працівниками?! до сплину 6 місяців, я так розумію, це взагалі неможливо

30/08/19 10:29  HelenkaОтправить письмо > Евгений Осычнюк    30/08/19 07:04Дерево
Если банк в курсе уже о смерти участника/директора, то незаконный становится проблематичным.

30/08/19 07:04  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Helenka    30/08/19 00:13Дерево
Возможен полузаконный, но практичный. Все зависит от цены вопроса - если там на счетах "0", недвижимости или автотранспорта нет, то проще все это просто забыть.

30/08/19 00:13  HelenkaОтправить письмо > ElenaNabuz    29/08/19 19:53Дерево
Те проблему вы создали себе сами. Потому что иначе у банка не было бы информации о смерти участника/директора.
Законный, но малореальный путь - говорить с нотариусом об обеспечении управления имуществом. Помню, даже какое-то разъяснение Минюст была. Но мы в такой же ситуации почти не смогли убедить гос. нотариуса, что это возможно Для частного предприятия.
Незаконный, но практичный путь на 6 месяцев до вступления в наследство, уже невозможен.

29/08/19 19:53  ElenaNabuz > Helenka    29/08/19 16:13Дерево
ні, рахунки не заблоковані, але уся звітність та розрахунки велися через приват24 для бізнесу. і тепер по номеру телефона туди просто неможливо зайти. у самому приваті кажуть: несіть підтвердження зміни керівництва, ми оформимо ЕЦП, переведемо рахунки на ім'я нового керівника, і працюйте собі. але ж тут прчинається замкнене коло, оскільки призначити в.о. ніхто не може

29/08/19 16:13  HelenkaОтправить письмо > ElenaNabuz    29/08/19 15:49Дерево
Почему в связи со смертью участника/директора заблокированы банковские счета предприятия?
Или речь идет о карточном счете физлица?

29/08/19 15:49  ElenaNabuz > Евгений Осычнюк    29/08/19 15:29Дерево
ні, на жаль, у складі ТОВ не було більше нікого - ані заступника, ані бухгалтера.
наразі з такими проблемами хочу, звичайно, послати це ТОВ під три чорти, але не буду поки що приймати таких радикальних рішень

29/08/19 15:29  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ElenaNabuz    29/08/19 13:27Дерево
Практично це можна зробити так: 1) працівники подають до ТОВ заяву за власним бажанням 2) будь-яка особа може видати наказ про їх звільнення і заповнити їм ТК, якщо ця особа за життя директора була призначена заступником директора, з правом підпису на час відсутності директора 3) якщо на рахунку є кошти на з/п, то їх можна стягнути без участі ТОВ через ДВС, із втратою 10%, для цього треба ініціювати наказне провадження у суді, реальний строк вирішення проблеми 2-3 міс., у залежності від завантаженості суду та ДВС 4) якщо ТОВ реально не потрібне, то питання з державою вирішувати взагалі не потрібно. Просто забудьте про нього. Залишок коштів можна стягнути за судовим рішенням.

29/08/19 13:27  ElenaNabuz   Дерево
Доброго дня, шановні правознавці.
Ситуація наступна та дуже трагічна особисто для мене: є підприємство у формі ТОВ. Нещодавно помер його власник, директор та засновник в одній особі. Це мій батько. Заповіт складений не був - просто не встигли, хвороба дуже підступна та невчасна. Це ТОВ живе, приносить який-неякий дохід, але мене він взагалі-то не дуже цікавить, можливо, в майбутньому я просто припиню його діяльність. Але суть зараз в тому, що пе-перше, потрібно якось звітувати до ДФС, а по-друге - платити зарплату двом найманим працівникам. Весь бізнес вівся через інтернет-банкінг, рахунок, звичайно, вже заблоковано через реєстрацію смерті.
Взагалі-то, з податковою потім якось розберуся, на крайній випадок оплачу штрафи там якісь, фінансові санкції, більше за все мене цікавить, що робити з працівниками: яким чином здійснити з ними розрахунок, як звільнити?..
Повторюся: єдина особа, яка по закону щось із цим підприємством могла робити, померла.
Не хочу ображати працівників та чекати пікетів, не говорячи про санкції за порушення строків нарахування заробітної плати.
Буду дуже вдячна за будь-яку пораду та вектор напрямку, з чого ж почати. Готова відповісти на уточнюючі питання

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100