RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Навчально-практичний посібник "Відповіді на усний та письмовий адвокатський іспит. Фабули"


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/11/19 17:11  Ilona_urist > Ангелина2019.    1/09/19 19:55Дерево
Відповіді на Адвокатський іспит 2020 за новою Програмою від 21.09.2019.

Ответы на Адвокатский экзамен 2020 по новой Программе от 21.09.2019

Шановні колеги! Рішенням Ради адвокатів України від 21 вересня 2019 року № 113 затверджено нову Програму складення кваліфікаційного іспиту адвоката !

Для тих, хто бажає придбати якісні та на професійному рівні складені матеріали для підготовки до Письмового Адвокатського іспиту 2020, пропоную пакет документів, розроблений для себе (у мене іспит орієнтовно – лютий 2020 року), який включає: ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ, підготовлені за Програмою від 21.09.2019 із урахуванням: судового збору станом на 01.01.2020 р.; змін до законодавства; актуальних правил підсудності та системи судів, їх найменувань; актуальних дат, що відповідають строкам позовної давності; конструкції норм права в частині вимог до позовних заяв, клопотань, скарг тощо.

Бонусом направлю відповіді на УСНУ ЧАСТИНУ ІСПИТ та ФАБУЛИ, правові позиції за ними (питання № 4 екзаменаційного білету).

Р.S. ВКАЗАНІ ДОКУМЕНТИ Є ДУЖЕ ЯКІСНИМИ ТА ВІДПОВІДАЮТЬ УСІМ ЗМІНАМ ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА !!

Для Вашого переконання в професійності підготовки та відповідності вимогам законодавства, за Вашим бажанням, направлю зразки будь-яких трьох процесуальних документів.

НАТИСКАЙТЕ НА МІЙ НІК (щоб висвітився мій конт.телефон) та ТЕЛЕФОНУЙТЕ

1/09/19 19:55  Ангелина2019.Отправить письмо   Дерево
Вашій увазі пропонуємо навчально-практичний посібник, що містить висококваліфіковано підготовлені відповіді на письмовий та усний адвокатський іспит 2019 р.+ ВИСНОВКИ ЗА ФАБУЛАМИ, що відповідають чинній Програмі складення кваліфікаційного іспиту, затв. рішенням Ради адвокатів України від 26.02.2016 № 68, чинному законодавству (зокрема, КАСУ, КПК України, ГПК України, ЦПК України) станом на вересень 2019 року та ідеально підходять для всіх регіонів України.

Ці матеріали є одними з найкращих - дуже докладні, направлені на розуміння як практичної, так і загальнотеоретичної спрямованості питань та являють собою універсальний продукт, в якому систематизовано інформацію з різних джерел (наукова література, навчально-практичні посібники, рішення з ЄРСР, адвокатська практика), що дозволяє раціоналізувати та прискорити процес якісної підготовки до кваліфікаційного адвокатського іспиту.

Після придбання вказаних матеріалів жодної додаткової інформації шукати не потрібно, як і купувати додаткову літературу чи скачувати сумнівні матеріали з загальнодоступних джерел.

Структура матеріалів:
І. Процесуальні документи для складення письмової частини Адвокатського іспиту;
ІІ. Висновки за фабулами, включеними до екзаменаційних білетів; ІІІ. Відповіді на питання усного іспиту.

РЕКОМЕНДОВАНО ДЛЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ЗДОБУТТЯ СТАТУСУ АДВОКАТА!
Для ознайомлення із матеріалами, будь-ласка, зателефонуйте і ми направимо Вам зразки документів на Ваш вибір.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100