RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Підписання договору з управителем неуповноваженою співвласниками особою


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/09/19 12:28  HelenkaОтправить письмо > All-new    11/09/19 11:28Дерево
Обращение в порядке уголовного производства (подделка подписей) ничего не дало.
Сейчас наблюдаю за делом щодо визнання загальних зборів співвласників багатокватрирного будинку № ХХ такими, що не відбулися, визнання неправочинним Протоколу № 1 загальних зборів.
Совладелец обратился с иском к управляющей компании.
Имхо странный способ защиты, при чем здесь управляющая компания к сборам совладельцев, пусть они и приняли решение заключить договор с УК

11/09/19 11:31  All-new > All-new    11/09/19 11:28Дерево
В суд йти не хочеться, бо треба зазначати відповідачами близько 50-ти осіб.

11/09/19 11:30  All-new > All-new    11/09/19 11:28Дерево
+ договір не повністю відповідає Типовому звісно на користь управителя...

11/09/19 11:28  All-new   Дерево
ЗУ "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" передбачає повноваження зборів співвласників обрати уповноважену особу (осіб) співвласників під час укладання, внесення змін та розірвання договору з управителем.
Були проведені збори, обрана уповноважена особа (назвемо її ОСОБА_1). Але договір підписала інша ОСОБА_2 (пенсіонер, який називає себе старшой по будинку), яка не має на це право. Завірену копію договору отримав від управителя. Гроші споживачами мабуть сплачуються. Я не плачу, бо вважаю, що договір по суті не укладений. Управитель вимагає сплачувати і морозиться що мовляв він не в курсі хто підписав і чи мав він на це право. Що можна зробити у позасудовому порядку щоб змусити оформити правильно (кримінал, поддаткова, захист прав споживачів)? Чи є в когось досвід?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100