RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повестка на работу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/09/19 13:08  merle.corey4Отправить письмо > narfer    17/09/19 10:54Дерево
Доброго дня.
Якщо немає військового квитки - раджу запастися документами про хвороби та не проходити "по - швидкому" медкомісію, а доводити непридатність (якщо вона звісно є). При його отриманні обов'язково необхідно проти медкомісію.
На строкову службу вже не призвуть, а от відправити на збори (до 2 місяців) та видати мобілізаційне розпорядження (можуть вручати незалежно від наявності мобілізації!) - можуть.
Вони хлопці веселі.

19/09/19 01:00  sinoptik_ > narfer    17/09/19 10:54Дерево
На строкову військову службу Вас не візьмуть (Стаття 15. Призовний вік.(до 27-ми років) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
загальної мобілізації зараз немає,
тому радше за все це пов/язано з військовим обліком, а саме з тією обставиною, що Ви не перебуваєте на ньому за місцем фактичного проживання і роботи.
Раджу прийти з документами і стати на облік, бо за ухилення від військового обліку можуть притягнути за ст.337 ККУ [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
можливо запропонують пройти медкомісію (щоб визначити стан Вашої придатності), але того не слід лякатися, бо в 35 років Ви Міністерству оборони і дарма не потрібні,ну хіба Ви класний військовий спеціаліст і щось типу того, але в будь-якому випадку після 27 років лише за власним бажанням і на контрактній основі
П,С.
суто не формально додам:
Особисто я гадаю, що це або чиста формальність (радше за все), або намагання Вас прокачати на бабло (в цьому випадку вдайте, що Ви служби не боїтеся, ладні служити хоч завтра..., ну тільки от владнаєте кілька справ і під прапор, і Вам відразу запропонують поїхати-підти-владнати що завгодно лишень подалі від військомату, бо, повторюсь, в 35р. ви для військомату, як чемодан без ручки.
Радше за все це формальність пов/язана з обліком (ігнорувати не раджу не лише тому, що за це може настати відповідальність, а в першу чергу тому, що не сьогодні-завтра-через рік чи п/ять, питання обліку знову десь "вспливе", то краще вже його вирішити тай по тому.

17/09/19 11:47  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > narfer    17/09/19 10:54Дерево
предприятие обязано вести учет военнообязанных

17/09/19 10:54  narfer   Дерево
Добрый день! Мне 35 лет, паспортная регистрация и на учёте в военкомате на временно оккупированной территории, 18 лет живу и работаю в Киеве, на предприятие пришла повестка от районного военкомата в Киеве, к которому я отношение не имею и никогда не стоял там на учёте. Правомерны ли действия предприятия, если они самовольно отправили данные в военкомат по месту работы, ведь я могу состоять на учёте в совсем ином месте?
Какие действия стоит выполнить, а что делать не стоит, подскажите, пожалуйста.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100