RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Кореспонденція про особисте життя


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/09/19 13:27  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Маринка11    22/09/19 12:27Дерево
Щодо звернення працівника до директора - це не приватне листування, а діловодство організції, і директор має право повідомляти відомості з діловодства будь-кому (навіть комерційну таємницю, якщо власник не буде заперечувати). А ось щодо особистих даних - тут діє законодавча заборона, тут підприємтство без згоди свого працівника повідомило іншій особі (відповідачу) зміст персональних даних. Можна з цього приводу подати позов до підприємтсва, з вимогою компенсувати моральну шкоду. Крім того, ці докази можуть визнаватись недопустимими в суді, хоча користі з цього мало (їх можна заново витребувати ухвалою суду). А ще треба бути впевненим, що на підприємстві немає письмової згоди працівника на розкриття персональних даних (зазвичай таке людина підписує, і тут же забуває - ну нікчемна ж бАмажка, ні?).

22/09/19 12:27  Маринка11 > Евгений Осычнюк    21/09/19 17:24Дерево
Дякую, адвокат представляє іншу сторону (відповідача), директор без згоди та відома надав рукописні заяви, звернення, які писав на його імя позивач (його працівник) з приводу особистих пояснень, поглядів, клопотань, які були адресовані, в рамках робочих стомунків, між ним та директором, дані документи в копіях разом з копіями особистих документів дипломів, трудової книжка, завірені директором, були передані адвокату відповідача, без відома позивача. Чи є тут таємниця листування-звернень працівника до директора і чи є їх робочі стосунки - частною приватного життя позивача. До якої відповідальності можна притягти директора якщо він повідомив, що й надалі буде надавати всю інформацію, бо йому заплатили.

21/09/19 17:24  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Маринка11    21/09/19 15:50Дерево
Адвокат - кого представляє, позивача, чи відповідача? Що таке "інша сторона"? Якщо від представник позивача - то дії цілком правомірні, якщо не було перевищення повноважень, як представника. Якщо іншу сторону - то директор не міг надавати персональні дані особи без її згоди, якщо не було відповідної ухвали суду. А таємниця кореспонденціі тут до чого?

21/09/19 15:50  Маринка11 > Евгений Осычнюк    21/09/19 15:33Дерево
Адвокат іншої сторони направив адв. запит на роботу до директора підприємства позивача з проханням повідомити про позивача дані про нього, що написано в першому пості, попросив відксерити накази та трудову книжку, як підставу вказав, бо це потрібно йому для захисту його клієнта. За підписом директора підприємства йому було направлено лист-відповідь та всі ці документи та завірені печаткою роботодавця. Тепер ці документи подані до суду, без відома працівника-позивача.тобто злили всі персональні дані, надали копії особистих документів, хочемо прибрати їх із справи.

21/09/19 15:33  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Маринка11    21/09/19 14:11Дерево
Хто, від кого, і про кого отримав відомості? Можна викладати питання зрозуміліше?

21/09/19 14:11  Маринка11   Дерево
Інша строни у спорі, отримала письмову відповідь про учасника справи з його роботи з відомостями про посаду, графік роботи, в якій день та час, де знаходилась особа, про його відпустку, лікарняні, відрядження та принесла дану письмову відповідь з копіями документів з роботи. При тому особу про такі відповіді не попереджено та згоди не запитували. Підпадає в даному випадку ст.306 ЦКУ п. 2Право на таємницю кореспонденції, Якщо кореспонденція стосується особистого життя іншої фізичної особи, для її використання, зокрема шляхом опублікування, потрібна згода цієї особи. Чи є дані відомості особистим життям, які особа має право просити суд не використовувати без його згоди?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100