RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можна оскаржити наказ про догану одразу до суду?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/10/19 17:05  Шаломыч > Евгений Осычнюк    7/10/19 15:17Дерево
Дякую.

7/10/19 15:17  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Шаломыч    7/10/19 14:30Дерево
Навіщо Вам якась "практика", коли це питання вже давно закрито? "Відповідно до п.1 Перехідних положень Конституції України ( інші трудові спори вирішуються на розсуд заявника безпосередньо судом або після їх попереднього розгляду комісією по трудових спорах. Слід мати на увазі, що Пленум Верховного Суду України в п.8 постанови від 1 листопада 1996 р. N 9 "Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя" роз'яснив, що суд не вправі відмовити особі в прийнятті позовної заяви лише з тієї підстави, що її вимоги можуть бути розглянуті в передбаченому законом досудовому порядку". [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

7/10/19 15:17  lyk > Шаломыч    7/10/19 14:30Дерево
з часу ведення реєстру судових рішень, судами таких відмов вже не практикувалось, адже пленум ВСУ постановою № 9 від 01.11.96 і змінами до постанови N 9 від 06.11.92 вказав на неприпустимість такої відмови

7/10/19 14:30  Шаломыч > klim-ko    7/10/19 14:10Дерево
КЗпП я читав. И читав позицію , що якщо подано позов до суду минуючи КТС, суд не має підстав його не приймати до розгляду. Я питаю про практику, може у когось був такий спір чи знаходив рішення. Допоможіть

7/10/19 14:10  klim-ko > Шаломыч    7/10/19 13:54Дерево
Звісно можете спробувати, з посиланням на Конституцію, але в ст. 224 КЗпП зазначено, що КТС є обов'язковим первинним органом по розгляду трудових спорів...з деякими виключеннями.

7/10/19 13:54  Шаломыч   Дерево
Питання до всіх з практики. Чи можна оскаржити наказ про догану одразу до суду, а не до Комісії з трудових спорів. КТС на підприємстві існує. Читав деякі думки що норми Конституції - це норми прямої дії, а тому можно одразу до суду. Також є думка що оскарження до КТС - це досудовий порядок, а він не є обов"язковим і обмежує доступ до правосуддя. Нажаль не зміг знайти практики в Реєстрі судових рішень. Може хто підкаже.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100