RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Таможня оспорила стоимость посылки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/10/19 09:40  ipoluda > Yura0101    9/10/19 08:57Дерево
Премного благодарен за разъяснения и помощь, Вы мне очень этим помогли!
Позже напишу результат, может кому пригодится.

9/10/19 08:57  Yura0101Отправить письмо > ipoluda    8/10/19 13:47Дерево
По цене контракта это основной метод.
Контроль правильності визначення митної вартості товарів за основним методом - за ціною договору (контракту) щодо товарів, які ввозяться на митну територію України відповідно до митного режиму імпорту (вартість операції), здійснюється органом доходів і зборів шляхом перевірки розрахунку, здійсненого декларантом, за відсутності застережень щодо застосування цього методу, визначених у частині першій статті 58 цього Кодексу.
при этом:
У разі якщо документи, зазначені у частині другій цієї статті, містять розбіжності, наявні ознаки підробки або не містять всіх відомостей, що підтверджують числові значення складових митної вартості товарів, чи відомостей щодо ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари, декларант або уповноважена ним особа на письмову вимогу органу доходів і зборів зобов’язані протягом 10 календарних днів надати (за наявності) такі додаткові документи.
У разі якщо під час проведення митного контролю орган доходів і зборів не може аргументовано довести, що заявлено неповні та/або недостовірні відомості про митну вартість товарів, у тому числі невірно визначено митну вартість товарів, заявлена декларантом або уповноваженою ним особою митна вартість вважається визнаною автоматично.

В этом и спор, были ли основания для предоставления дополнительных документов. Ст.53-55 Таможенного кодекса.
Анализ ихней базы предусмотрен Згідно із п. 2 роз. 2 Методичних рекомендацій щодо роботи посадових осіб органів доходів і зборів з аналізу, виявлення та оцінки ризиків при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, затверджених наказом №689 від 11.09.2015 року

8/10/19 13:47  ipoluda > Yura0101    8/10/19 09:14Дерево
Я правильно понимаю, таможня обязана опираться именно на документы, предоставленные декларантом, а не на свою внутреннюю базу? То есть, реальный инвойс/выписка с банка имеет большее преимущество?

"... а також, якщо зауваження митного органу (щодо наявності розбіжностей, неточностей у документах) не стосуються числових значень вартості товару" - на самом деле посылка задержана именно из-за того, что по их мнению 45кг металла не может стоить 100 долларов. Это касается числовых значений товара или нет?

8/10/19 09:14  Yura0101Отправить письмо > ipoluda    7/10/19 18:42Дерево
якщо декларантом надані всі документи, необхідні для визначення вартості товару за першим методом, а також, якщо зауваження митного органу (щодо наявності розбіжностей, неточностей у документах) не стосуються числових значень вартості товару, то вимога про надання додаткових документів, відмова у прийнятті декларації, застосування іншого методу визначення митної вартості є безпідставними. До подібних висновків прийшов ВАСУ у своїх постановах від 20.06.2017 року по справі №814/2068/15, від 12.07.2017 року - по справі №815/6984/15, від 05.04.2017 року - по справі №804/1642/15.

Розглядаючи справу №820/6248/14, ВАСУ також вказав, що дії митниці щдо витребування додаткових документів від декларанта повинні відповідати принципу розсудливості. Зокрема, перелік частково повторював перелік вже наданих документів, частина затребуваних документів об'єктивно не стосується товарів, які імпортуються. Це свідчить про формальний підхід митного органу до перевірки правильності заявленої митної вартості.

В реестре куча аналогичных дел.

7/10/19 18:42  ipoluda   Дерево
Добрый день!
Предыстория: в Китае работает бывший коллега, изготавливает станки. Договорился с ним что вышлет мне один на пробу. сошлись на том что я оплачу доставку, а поскольку в Китае пользуются в основном PayPal - деньги перевёл через Aliexpress, где он снизил стоимость станка до $100 и эту же сумму он указал как стоимость посылки, чтобы не было проблем на таможне. Когда посылка была задержана таможней, я предоставил им все документы, в т.ч. скриншоты личного кабинета на Aliexpress, где чётко видно фактически оплаченную сумму, а также скриншот СМС от банка, где тоже видно что было оплачено именно 100 долларов. Но таможня не поверила что такое бывает и оценили посылку в $1300, от которых мне и начислили ПДВ и пошлину, ссылаясь на внутреннюю базу. В связи с этим у меня вопрос: как я могу оспорить это решение и не платить налог на сумму, которую я не оплачивал? Доказать что оплатил именно 100 долларов я могу, все документы на руках.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100