RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Заява чи клопотання про розгляд справи за відсутності Позивача? (ГПК)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/10/19 22:54  delirium1129 > merle.corey4    8/10/19 16:03Дерево
У разі повторної неявки позивача в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним про причини неявки суд залишає позовну заяву без розгляду, крім випадку, якщо від нього надійшла ЗАЯВА про розгляд справи за його відсутності, і його нез’явлення не перешкоджає вирішенню спору.
(с) ГПК. Значит и в случае с представителем - заява)

10/10/19 06:47  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ахфіцер    10/10/19 01:46Дерево
Найкраще "гражданін начальнік". Якщо серйозно - не часто траплються такі безглузді дискусії, давно вже такого не бачив.

10/10/19 01:46  Ахфіцер > merle.corey4    9/10/19 15:49Дерево
А шо лучше - командір чи ахвіцер ?

9/10/19 15:49  merle.corey4Отправить письмо > Евгений Осычнюк    8/10/19 16:49Дерево
Доброго дня!
Хоча до ЄСПЛ я відгошусь скептично (забагато всі на нього посилаються без офіційних перекладів рішень), Ваша порада логічна. Дякую.
Вирішив називати документ "заявою". Все таки не лишають без розгляду саме за наявності "заяви", а право подавати заяви передбачено кодексом.

8/10/19 16:49  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > merle.corey4    8/10/19 16:03Дерево
Назва не має значення, важлива суть, ЄСПЛ не схвалює надмірний формалізм, тому суд не вправі залишити без розгляду тільки з причини неналежної назви. За наявності може залишити без розгляду лише тоді, коли справу об"єктивно не можна вирішити за відсутності представника.

8/10/19 16:03  merle.corey4Отправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Є господарський спір. Призначено розгляд справи по суті.
Представник позивача (я) не може прибути в засідання. Іншого представника Позивач направити не може.
Є рішення просити про розгляд за відсутності Позивача.
В зв'язку із цим маю питання:
1. Як коректніше назвати документ - клопотання (саме його передбачено право подавати в ст. 196) чи заява (бо за її наявності не лишать без розгляду по ст. 202)?
В інтернеті це по різному обзивають, кодекс суперечить сам собі, до цього такого сам не подавав.
2. Чи може суд навіть за наявності такої заяви / клопотання лишити позов без розгляду?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100