RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Звернення депутата місцевої ради


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/10/19 06:56  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Dessony    9/10/19 11:17Дерево
Там взагалі чудернацьке формулювання - "Орган або посадова особа, до яких звернено запит, зобов'язані дати усну чи письмову відповідь на запит на сесії ради у строки і в порядку, встановлені радою відповідно до закону". З огляду на ч.1 ст.19 КУ взагалі незрозуміло, як це тлумачити. Зробіть хід конем: надайте відповідь, щоб пояснили "строк і порядок", і якім рішенням ради це затверджено.

9/10/19 11:17  DessonyОтправить письмо   Дерево
Доброго дня, на підприємство надійшло звернення депутата місцевої ради, у якому депутат запитує інформацію стосовно атестації робочих місць по підприємству (якщо дослівно, то - "прошу надати повні відомості про атестецію робочих місць ТОВ +++"). Посилаючись на ст. 49 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні", ЗУ "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", Конвенцію Міжнародної організації праці №81 від 1947 року. У зверненні відсутні будь-які посилання на факти, які стали передумовою подання такого звернення.

Підкажіть, чи може підприємство, спираючись на затверджене та введене в дію по підприємству Положення про конфіденційну інформацію та комперційну таємницю, а також на ст. 505 ЦК України, ст. 36 ГК України - не надавати депутату відомості стосовно атестації робочих місць? У законодавстві я не побачих імперативних норм, стосовно цього питання.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100