RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Муніципальна няня (ФОП)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/10/19 14:23  help123 > help123    10/10/19 13:58Дерево
І ще одине правое питання, як потрібно читати цю норму :
муніципальна няня - будь-яка фізична особа - підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91)

Тобто КВЕД 97.00 або КВЕД 88.91. Чи разом ?
Оскільки КВЕД 88.91 може бути використаний для ФОП 1 групи.
Але, якщо потрібно зазначати обидва КВЕД, тоді потрібно обирати 3 групу.

10/10/19 13:58  help123 > КИКА    10/10/19 13:35Дерево
Дякую, я в принципі так і думала. Але мене цікавить практична сторона, чи потрібно про звільнення від сплати ЄСВ у зв язку з досягненням пенсійного віку інформувати податку ? Якщо так, тоді який для цього потрібен документ ?.
Можливо навіть подача річного звіту по ЄСВ для пенсіонерів буде зайвою ?

10/10/19 13:35  КИКАОтправить письмо > help123    10/10/19 09:03Дерево
Враховуючи зазначене, з 01.01.2018 р. фізичні особи - підприємці, які досягли віку, встановленого статтею 26 Закону N 1058 (60 років та мають страховий стаж, зокрема з 01.01.2018 р. по 31.12.2018 р. - не менше 25 років) та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу (незалежно від виду пенсії) звільнятимуться від сплати єдиного внеску за себе.
Подробнее по ссылке: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

10/10/19 09:03  help123 > ОК АКА Олюня    9/10/19 17:30Дерево
ок. Так, відносини будуть між мною та ФОП (бабусі).

9/10/19 17:30  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > help123    9/10/19 12:03Дерево
треба було маму називати бабусею, а то мама-ФОП виглядає як мати дитини, яка має народитися

9/10/19 14:19  help123 > ОК АКА Олюня    9/10/19 12:22Дерево
Так, фізичні особі. Тобто я, як фіз. особа заключаю з ФОП (бабусею) договір надання послуг з догляду за своєю дитиною. Потім, сплачую обумовлену договором суму, після цього подаю в соцзахист договір + докази оплати послуг.
За результатами розгляду заяви, соцзахист компенсує мені витрати (зг. п 7 Порядку). у розмірі прож. мінімуму на дитину.

У своєму пості мене цікавлять практичні питання супроводу ФОП, оскільки мені доведеться щ цим допомогати матері.

9/10/19 12:22  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > help123    9/10/19 12:03Дерево
хіба послуга "муніципальна няня" надається не фізособі?
"отримувач послуги “муніципальна няня” - батьки (усиновлювачі), опікуни дитини;" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

9/10/19 12:03  help123   Дерево
Доброго дня. Очікую народження дитини, та хотіла б отримувати допомогу по програмі "муніципальна няня". Але перед цим, хочу почути думку шановних експертів, чи врахувала я всі нюанси? :
Для отримання компенсації планую зареєструвати мати ФОП - 3 група. (пенсіонер МВС, вийшла на спец. пенсію в 50р. Зараз вік 63 роки, але на "загальну" пенсію не переходила).

З практичної сторони по ФОП, чи вірно що :
1. Мати обов язково сплачує ЄП з отриманих коштів та щоквартально подає звіт по ЄП
2. Мати звільненена від сплати ЄСВ в силу досягення 60р. ? (віку передбаченого ст. 26 ЗУ "Про ... пенс. страхування".
2.1. Відповідно, вона просто ігонорує сплату ЄСВ цілий рік, а потім подає "пустий" звіт по ЄСВ.
2.2. З метою уникнення непорозумінь, чи потрібно десь зазначати, що особа звільнена від сплати ЄСВ в силу закону ?
2.3. як думаєте, чи доцільно отримати з вищенаведених питань інд. податкову консультацію ? вони ще надаються ?
Заздалегідь вдячна за будь-яку допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100