RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Яким чином отримати ухвалу суду через два місяці після її винесення

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

15/10/19 11:38  Kondor_AОтправить письмо > linalisten    12/10/19 18:09Дерево
"я не получала, но может лучше оплатить сбор судебный, чтобы два раза не писать туда?" - На Ваше усмотрение.
"а нужно еще какие документы кроме ходатайства?" - если вы сторона по делу, то кроме платежки об уплате судебного сбора, приложенного к ходатайству, ничего не надо.

12/10/19 18:09  linalistenОтправить письмо > Kondor_A    10/10/19 09:54Дерево
я не получала, но может лучше оплатить сбор судебный, чтобы два раза не писать туда? а нужно еще какие документы кроме ходатайства?

10/10/19 09:54  Kondor_AОтправить письмо > linalisten    9/10/19 21:45Дерево
або пишете клопотнання про направлення копії ухвали Вам, як стороні по справі (з вмотивуванням того, що не отримували її від суду). Але може бути таке, що суд все таки направив вам таку копію і її хтось таки отримав (в суду є підтвердження від пошти). В такому разі суд відмовить вам у безоплатній видачі такої ухвали.

або пишете клопотання про видачу копії ухвали та оплачуєте судовий збір за кожну сторінку такої ухвали (реквізити є на сайті суду у розділі "судовий збір").

9/10/19 21:45  linalistenОтправить письмо   Дерево
Маю таку ситуацію- було винесено ухвалу по цивільній справі два місяці тому, я була позивачем. на момент винесення ухвали я була відсутня в країні та повернулася через два місяці після винесення ухвали. На даний момент я проживаю в іншому місті , як мені отримати ухвалу? Після оголошення ухвали її було відправлено за адресою мого попереднього місця проживання (інше місто), та я була закордоном. Як зараз я можу отримати ухвалу суду?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100