RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ДВС не нараховано заборгованість по аліментам


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/10/19 14:32  KsenijaОтправить письмо > ВалентинаМ.    10/10/19 10:31Дерево
не должны были пересылать
Стаття 24. Місце виконання рішення
1. Виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна. Право вибору місця відкриття виконавчого провадження між кількома органами державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії щодо виконання рішення на території, на яку поширюються їхні функції, належить стягувачу.
2. Приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи за місцем проживання, перебування боржника - фізичної особи, за місцезнаходженням боржника - юридичної особи або за місцезнаходженням майна боржника.
Виконавчі дії у виконавчих провадженнях, відкритих приватним виконавцем у виконавчому окрузі, можуть вчинятися ним на всій території України.
но насчитывают те, у кого провадження.

10/10/19 10:31  ВалентинаМ.   Дерево
Добрий день.
Ситуація така. ДВС-1 одного району направило виконавчий лист у ДВС-2 іншого району за місцем роботи боржника. Але при цьому не було нараховано заборгованість. ДВС-2 заявили, що заборгованість за певний період проводить ДВС того району де знаходився виконавчий лист. ДВС-1 кажуть, що вже закрили провадження і нараховувати заборгованість не мають права. Що робити? Звертатись до суду із позовом про визначення заборгованості чи на дії ДВС-2?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100