RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Правонаступництво ДФС - ДПС

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

14/03/20 08:36  вилы > Helenka    16/01/20 14:41Дерево
Я вирішив перестрахуватися і зробив заміи на дфс у всіх провадженнях, де предмет оскарження рішення дфс

17/01/20 10:12  merle.corey4Отправить письмо > Lorstok    16/01/20 19:55Дерево
Доброго дня.
1. Чесно кажучи, невідомо що робити далі.
Як писали нижче "бардак і вакханалія".
Мабуть дійсно буду чекати розгляду клопотання та вже від цього відштовхуватися. В кінці кінців, якщо суд визнає ДПС належним відповідачем по моїх вимогам, не може ж він потім мені відмовити у позові через те, що протиправні дії були вчинені правопопередником і вимогу треба було адресувати йому.
Крім того, якщо ДФС передала свої повноваження ДПС - це означає, що в неї більше немає права брати участь у цих відносинах, а отже вона апріорі не може бути належним відповідачем.
Провадження спрощене, без виклику. Літом відкрили, 3 клопотання у справі і хоть би що.
Як не буде хоч якихось дій до кінця місяця - пишу скаргу, дістав.

2. По Вашому питанню - залежно від судді. В принципі, можна попросити відкласти щоб дізнатися думку особи, яку залучають до процесу. Як на мене це логічно і може вийти.

17/01/20 09:36  вилы > Konstantin_D    16/01/20 17:33Дерево
так, суд вважає саме так. і, хоч це мені і не подобається, я навіть з ним згодний в цьому. хоча звісно зручніше щоб відразу дпс була відповідачем

16/01/20 19:55  Lorstok > merle.corey4    16/01/20 18:05Дерево
Оскільки КАС не передбачає можливості відкликати клопотання, доцільно буде дочекатися ухвали суду, і у разі відмови писати вже клопотання про залучення співвідповідача, використовуючи мотиви, які суд наведе в ухвалі про відмову у задоволенні Вашого клопотання. Якщо суд довго не реагує на Ваше клопотання, то тут важливо знати в порядку якого провадження суд розглядає справу.

P.S. У когось є думка стосовно мого питання?

16/01/20 18:35  Lorstok > merle.corey4    16/01/20 18:05Дерево
А давно клопотання подавали?

16/01/20 18:05  merle.corey4Отправить письмо > Konstantin_D    16/01/20 17:33Дерево
Всім привіт!
Прошу пораду стосовно наступного.
1. В 2019 році ДФС протиправно зменшила розмір ліміту в СЕА ПДВ.
Звернулися з позовом (ще коли була саме ДФС).
Просив: визнати протиправними дії ДФС стосовно зменшення суми в СЕА ПДВ, зобов'язати збільшити реєстраційну суму в СЕА ПДВ.
2. Літом 2019 ДФС припиняє свою діяльність, всі її функції отримує ДПС.
3. Подаю клопотання про заміну відповідача, ДФС на ДПС. Суд поки на клопотання нічого не відреагував.
4. Зараз задумався над наступним: а чи вірно в такій ситуації міняти ДФС на ДПС?
Адже первинне зменшення суми в СЕА ПДВ вчинила саме ДФС, і в позові я прошу саме її дії визнати протиправними.
З іншої сторони, після припинення здійснення функцій ДФС, ДПС ставши адміністратором СЕА ПДВ була повинна сама збільшити відповідну суму в СЕА ПДВ, вона цього не зробила, а отже в даний час необхідно визнавати протиправними саме її дії що полягають у зменшенні реєстраційної суми в СЕА ПДВ.
Крім того, важливо те, що ДФС фактично вже не може виступати відповідачем, адже вона вибула із спірних правовідносин (більше не адмініструє СЕА ПДВ), що відповідно до ст. 52 КАСУ є підставою для замінити відповідача.
Питання в чому: як більш правильно вчинити в цій ситуації: чекати на заміну відповідача повністю (ДФС на ДПС по обох вимогах) чи подати інше клопотання, в якому попросити суд залишити ДФС відповідачем по вимозі щодо визнання протипраними дії, а ДПС залучити як співвідповідача по вимозі стосовно збільшення суми в СЕА ПДВ?

16/01/20 17:33  Konstantin_DОтправить письмо > вилы    16/01/20 14:21Дерево
Тобто суд вважає, що відповідачем до моменту виключення запису з ЄДРЮОФОПГФ стосовно ГУ ДФС має буте ГУ ДФС/, а потім одразу потрібно змінювати відповідача?

Ну знаходиться воно в стані припинення і що? Усі накази, ппр та інше - приймається управліннями ДПС.
Управління ДФС ніяких функцій вже ж не здійснюють.
Судді самі ж собі ускладнюють справи та додають роботи - додаткові заяви про заміну, ухвали...

16/01/20 17:28  Lorstok > Helenka    16/01/20 14:05Дерево
Пишу тут, щоб не плодити теми. В мене суд з ДФС, який необхідно максимально затягнути. Є ідея заявити в судовому засіданні клопотання про заміну відповідача з ДФС на ДПС. У представника відповідача довіреніст (що лежить у матеріалах справи) від ДФС. Як ви вважаєте, чи оголосить суд перерву, тому що у представника немає підтвердження повноважень на представництво нового відповідача?

16/01/20 14:41  HelenkaОтправить письмо > вилы    16/01/20 14:30Дерево
не доглядела, извините (. думаю о своем, наболевшем.

разные судьи = разное представление о прекрасном.
поэтому в тех, где уже открыто производство я бы оставляла дпс.

16/01/20 14:30  вилы > Konstantin_D    16/01/20 13:56Дерево
До речі у мене є ще декілька вже відкритих проваджень де відповідач ГУ ДПС.
Тепер навіть не знаю що робити. Писати заяви про заміну чи що?
Це мєрзость якась) Бардак і вакханалія

16/01/20 14:21  вилы > Konstantin_D    16/01/20 13:56Дерево
зазначав про правонаступництво. не допомогло)
суд вважає інакше. ось отримав від колеги формулювання яке йому суд виписав:
Визначення у якості відповідача ГУ ДПС в Нській області є передчасним, оскільки тільки в разі повного припинення діяльності головним управлінням ДФС в Нській області процесуальним правонаступником у якості відповідача у справі стане Головне управління ДПС в Нській області в той час як, згідно інформації із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ГУ ДФС в Нській області знаходиться в стані припинення, але не припинено.

16/01/20 14:15  вилы > Helenka    16/01/20 14:05Дерево
я нижче вказував в мене спір не по реєстрації нн а по скасуванню ппр.

16/01/20 14:05  HelenkaОтправить письмо > вилы    16/01/20 13:15Дерево
у вас по нн 2 требования: 1. признать решение местного налогового органа недействительным, 2. обязать зарегистрировать нн (это требование к дпс)

если вы дпс не указали, то скорее всего суд вам на это намекает. включите дпс в число ответиков

16/01/20 13:56  Konstantin_DОтправить письмо > вилы    16/01/20 13:15Дерево
А Ви у позові не зазначали про правонаступництво?

Стандартна ситуація - за результатами перевірки ГУ ДФС в області у червні 2019 року приймає ппр.
У жовтні 2019 подаємо позов про скасування ППР. Відповідачем зазначаю ГУ ДПС в області.
В кінці позову зазначаю
"Постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 р. №1200 утворено Державну податкову службу України, а також вказано, що Державна податкова служба є правонаступниками майна, прав та обов’язків реорганізованої Державної фіскальної служби у відповідних сферах діяльності.
Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 р. №537 утворено територіальні органи Державної податкової служби України, в тому числі Головне управління ДПС у Дніпропетровській області, яке реорганізоване із Головного управління ДФС у Дніпропетровській області. Також зазначено, що територіальні органи Державної податкової служби є правонаступниками майна, прав та обов’язків територіальних органів Державної фіскальної служби, що реорганізуються у відповідних сферах діяльності."

Питань не виникло. Будем розглядати вже наступного тижня по суті.

16/01/20 13:15  вилы > Helenka    16/01/20 12:10Дерево
"дополняйте местным отделением дфс.
получится дпс, местная дфс, местная дпс."
а дпс нащо? ппр щодо нарахування податку на майно. його гу дфс приймало
я так розумію передбачається що гу дфс відповідач за вимогою про скасування ппр а гу дпс по судовому збору? але підстави мені незрозумілі.
мені здається якщо гу дфс може бути відповідачем то має бути відповідачем за обома вимогами

16/01/20 12:10  HelenkaОтправить письмо > вилы    16/01/20 11:18Дерево
Я получила без руху,потому что позовна заява не містить викладу обставин та їх обґрунтування, які саме дії по реєстрації в ЄРПН податкових накладних № щщ від 29.12.2018 та № щщщ від 29.12.2018 позивач просить суд зобов`язати ДПС України вчинити.

дополняйте местным отделением дфс.
получится дпс, местная дфс, местная дпс.

16/01/20 11:18  вилы > Helenka    26/12/19 09:27Дерево
подав позов про скасування ппр, яке було прийнято дфс, відповідачем вказав дпс, отримав "без руху" з вимогою уточнити коло відповідачів

26/12/19 09:27  HelenkaОтправить письмо > kyivlegal    24/12/19 12:42Дерево
Спасибо!

24/12/19 12:42  kyivlegalОтправить письмо > Helenka    23/12/19 18:07Дерево
Письмово, прикласти копію рішення.
Департамент правового забезпечення перевіряє набуття чинності і повідомляє Департамент обслуговування платників та інформаційних технологій. Останні виконують.

23/12/19 18:07  HelenkaОтправить письмо > kyivlegal    23/12/19 17:46Дерево
В электронном кабинете заново?
Или письменно направляю заявление в ДФС?
п.с. извините за глупые вопросы. сам процесс не представляю.

23/12/19 17:46  kyivlegalОтправить письмо > Helenka    21/12/19 09:17Дерево
Подаєте заяву про реєстрацію податкових накладних

21/12/19 09:17  HelenkaОтправить письмо > Евгений Осычнюк    21/12/19 09:14Дерево
Спасибо!
А именно сама процедура дальнейшей регистрации НН как выглядит?

21/12/19 09:14  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Helenka    21/12/19 09:03Дерево
На момент вступления в силу смотрите ЕДР, дальнейшие действия в зависимости от "стану припинення", или "припинено". Если "припинено", то нужно через суд заменять на правонаступника, если речь идет о взыскании. В части решений, не подлежащих исполнению через ДВС, ничего менять не надо.

21/12/19 09:03  HelenkaОтправить письмо > eug15    14/11/19 17:44Дерево
Подала ходатайство об изменении стороны ДФС на ДПС. Получила решение, в котором суд ничего не изменил.

Подскажите, пожалуйста, опытные алгоритм дальнейших действий.
Вступает решение в силу? Дальше письмо в ДПС с требованием исполнить? Они не исполняют, обращаемся к исполнителю?

14/11/19 17:44  eug15 > Sayrus    14/11/19 17:18Дерево
У нашій справі позовна вимога щодо ГУ ДФС Києва – «визнати протиправним та скасувати рішення ГУ ДФС Києва». Сподіваюся суд так и зробить.
А щодо залучення ГУ ДПС Києва співвідповідачем… мабуть нам слід уточнити позовні вимоги в частині стягнення судового збору з ГУ ДПС Києва як правонаступника ГУ ДФС Києва

14/11/19 17:18  Sayrus > eug15    14/11/19 17:07Дерево
А Ви після залучення співвідповідача утонювали позовні вимоги?
Бо якщо не уточнювати, якось не логічно виходить: відповідачів 2, а вимоги про скасування стосується лише одного, а другий просто "стоїть в стороні".

14/11/19 17:07  eug15 > Sayrus    14/11/19 16:35Дерево
Так, мене теж дивує така логіка...

14/11/19 17:00  eug15 > Helenka    14/11/19 16:32Дерево
Якщо рішення вже винесено, мабуть доведеться подавати до суду заяву про заміну сторони виконавчого провадження

14/11/19 16:35  Sayrus > eug15    14/11/19 16:23Дерево
Але ж по цій логіці і ДФС ще не ліквідавано, а перебуває в стані припинення, а отже може відповідати за свої рішення...

14/11/19 16:32  HelenkaОтправить письмо > eug15    14/11/19 16:23Дерево
А судебный сбор с ГУ ДФС возможно взыскать? Или тут вероятность близка к 0?

9 месяцев - очень не оптимистично.

14/11/19 16:23  eug15 > Sayrus    14/11/19 15:34Дерево
Доброго дня
Це було вмотивовано тим, що ГУ ДФС ще не ліквідовано, а значить воно може відповідати за свої рішення. Але ми не проти цього, у випадку скасування оскаржуваного рішення їм треба лише «постояти поруч»…

14/11/19 15:34  Sayrus > eug15    14/11/19 15:02Дерево
Доброго дня.
Яке швидке однак в цьому суді правосуддя.
Полистав ще реєстр. В принципі, дійшов до висновку що ДФС дійсно треба міняти на ДПС, і суд це робить.

А от стосовно ГУ ДПС у м. Києві - лишилися питання.
Судячи по реєстру, активно міняють. Але найчастіше це роблять у справах, де роль ГУ в м. Києві - постояти поруч (наприклад стосовно реєстрації ПН).
Чи суд у Вас аргументував те, що додав ГУ ДПС в якості співвідповідача? Адже з 29.08.19 ГУ ДПС вже перебрало функцйії ГУ ДФС...

14/11/19 15:02  eug15 > Helenka    14/11/19 14:43Дерево
Пройшло майже 9 міс.
А в іншій аналогічній справі - вже майже рік, як відкрито провадження, а рішення ще немає

14/11/19 14:43  HelenkaОтправить письмо > eug15    13/11/19 17:54Дерево
А как быстро у вас прошла процедура по первому делу от подачи иска до исполнения?
Испугалась сроков рассмотрения, описанных в одной из тем, хочется позитива.

13/11/19 17:54  eug15 > Sayrus    13/11/19 11:31Дерево
Мені вважається найбільш доцільним два варіанти:
1) В одній справі ми вже маємо одне рішення, яким зобов’язано ДФС зареєструвати податкову накладну, надіслали листа до ДПС, що згідно ст.370 КАСУ, судове рішення, яке набрало законної сили, є обов’язковим для учасників справи, для їхніх правонаступників. ДПС виконало рішення і зареєструвало наші ПН (щоправда, лише після повторного листа з обіцянками звернутися до ДВС).
2) В іншій справі за нашою заявою замінили ДФС її правонаступником – ДПС, чекаємо винесення рішення.
Щодо Порядку електронного адміністрування ПДВ (а також і «Порядку зупинення реєстрації ПН» Постанова №117), навряд чи Кабмін буде змінювати його текст заради заміни «ДФС» на «ДПС». Кабмін Постановою №1200 і розпорядженням №682-р встановив ДПС правонаступником ДФС і вже поклав на неї виконання функцій ДФС.
Навіщо чекати винесення рішення, щоб потім просити суд замінити ДФС правонаступником? На стадії виконавчого провадження?

13/11/19 11:31  Sayrus > eug15    12/11/19 15:08Дерево
Доброго дня.
Дуже цікава тема.
В самого зараз є 2 справи в ОАСК.
Одна до ГУ ДФС у м. Києві (скасувати ППР), а інша до ДФС (збільшити ліміт в СЕА).
Полистав реєстр - багато ухвал про заміну на провонаступника.
Але і багато рішень, де вказані ще ГУ ДФС у м. Києві та ДФС - і це рішення про задоволення вимог позивачів.
При цьому, наприклад, стосовно СЕА в постанові ще скрізь вказано саме ДФС, а не ДПС.
Як так розумію, по ст.52 КАСу сторону можна замінити і після винесення судом рішення?
Тобто дочекатися нарешті визначеності, в тому числі в кодексі та постановах, а потім в процесі виконання рішення попросити замінити на належних відповідачів.

12/11/19 15:08  eug15 > eug15    24/10/19 12:23Дерево
Написали заяву про заміну сторони її правонаступником (ДФС на ДПС), про заміну ГУ ДФС не писали.
Суддя замінив ДФС на ДПС, а ГУ ДПС Києва залучив в якості співвідповідача.

24/10/19 12:23  eug15 > Helenka    24/10/19 11:28Дерево
Так, ми вже отримували відзиви, там немає нічого цікавого, від ДФС та ГУ ДФС Києва відзиви майже ідентичні. Замість заперечень по суті позовних вимог, лише цитують норми ПКУ та інших НПА, що регулюють реєстрацію ПН, але без зазначення конкретних підстав зупинення та подальшої відмови у реєстрації наших ПН.

24/10/19 11:28  HelenkaОтправить письмо > eug15    24/10/19 09:46Дерево
Поскольку четко не прописано в КАСУ, то на усмотрение стороны.
Я буду подавать ходатайство, но не думаю, что название документа как-то повлияет на удовлетворение-неудовлетворение просьбы.
Наши требования идентичны вашим, без вызова сторон, стадия - ждем отзыва ответчиков. а у вас, ответчики уже что-то писали?

24/10/19 09:46  eug15 > Helenka    23/10/19 15:21Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] у цій справі суд дійшов висновку, що ГУ ДПС Сумської області є правонаступником ГУ ДФС Сумської області та вже почало виконувати його функції
А от у мене інша дилема…
Позовними вимогами були:
1) скасувати рішення ГУ ДФС Києва про відмову у реєстрації ПН
2) зобов’язати ДФС зареєструвати ПН
Зараз було б доцільно замінити ДФС на ДПС, для того, щоб зобов’язати ДПС зареєструвати ПН.
А щодо ГУ ДФС Києва – начебто немає сенсу міняти на ГУ ДПС Києва, оскільки ми й досі хочемо скасувати рішення саме ГУ ДФС Києва.
Тож і думаю, може краще подати клопотання про заміну ДФС на ДПС, а про ГУ ДФС мовчати?
І, до речі, як правильно назвати документ – заява чи клопотання? Наприклад, заміна сторони її правонаступником у виконавчому провадженні здійснюється судом за заявою заінтересованої сторони. А от у судовому процесі - заява чи клопотання?

23/10/19 15:24  HelenkaОтправить письмо > Helenka    23/10/19 15:21Дерево
Таким чином, на цей час ДФС України, до якої пред`явлено позов, хоча і перебуває у стані припинення, але не ліквідовано (не припинено) як юридичну особу публічного права, а відтак вказана особа може відповідати за вчинені під час діяльності дії (прийняті рішення) та залишається відповідачем у даній справі.

Між тим, новостворена ДПС України почала виконувати свої функції як контролюючий орган, а відтак, за результатами судового розгляду буде забезпечувати виконання судового рішення як чинний орган, який власне виконує функції у відповідній сфері, а відтак, суд приходить до висновку про необхідність залучення цієї особи до участі у справі в якості співвідповідача в порядку ст. 48 КАС України.

версий много

23/10/19 15:21  HelenkaОтправить письмо > Konstantin_D    23/10/19 14:24Дерево
Таким чином, на цей час ДФС України, до якої пред`явлено позов, вже не виконує функції з реєстрації податкових накладних, а відтак вказаного відповідача слід замінити на новостворену ДПС України, яка почала виконувати свої функції як контролюючий орган, а відтак, за результатами судового розгляду буде забезпечувати виконання судового рішення як чинний орган, який власне виконує функції у відповідній сфері.

У свою чергу, Головне управління ДФС у м. Києві, яке прийняло оскаржуване рішення та має відповідати за цим позовом, хоча і перебуває у стані припинення, але не ліквідовано (не припинено) як юридичну особу публічного права, а відтак вказана особа здатна відповідати за прийняте рішення у зв`язку з чим залишається відповідачем у даній справі.

Між тим, новостворене Головне управління ДПС у м. Києві почало виконувати свої функції як контролюючий орган, а відтак, за результатами судового розгляду буде забезпечувати виконання судового рішення як чинний орган, який власне виконує функції у відповідній сфері, а відтак, суд приходить до висновку про необхідність залучення цієї особи до участі у справі в якості співвідповідача в порядку ст. 48 КАС України.

23/10/19 15:12  HelenkaОтправить письмо > Konstantin_D    23/10/19 14:24Дерево
Я смотрю, суды продолжают выносить решения по делам, где указаны ДФС еще в октябре.
Я все никак не напишу ход-ва, надеюсь, что сама ДФС ответит, что у нее есть правопреемник.

23/10/19 14:24  Konstantin_DОтправить письмо > Helenka    19/10/19 20:36Дерево
Ох, і хороводи між ДФС/ДПС. Щойно звернув увагу.
Є запит від податкової (стандартний - "ми там щось собі підозрюємо, надайте нам купу паперів") - датований 02.09.2019 р. видавник - ГУ ДФС в області (яке згідно ЄДРЮОФОПГО станом на 23.10.2019 ще в стані припинення).
Є рішення про внесення платника до переліку ризикових - відповідно до наданого витягу з протоколу від 05.09.2019 рішення прийняла комісія вже ГУ ДПС в області.
Тобто в понеділок 02.09 ще ГУ ДФС, а вже в четвер 05.09.2019 ГУ ДФС.

19/10/19 20:36  HelenkaОтправить письмо > Konstantin_D    18/10/19 16:01Дерево
Да

18/10/19 16:01  Konstantin_DОтправить письмо > Helenka    17/10/19 09:21Дерево
Якщо ППР винесена ГУ ДФС в області, а зараз подаємо позов про скасування ППР, то відповідачем ставити ГУ ДПС в області як правонаступника?

17/10/19 10:26  eug15 > Helenka    17/10/19 09:21Дерево
Ст. 52 КАСУ: у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов’язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов’язкові для особи, яку він замінив.
Ми скоріше за все будемо подавати до адмін.суду заяву про заміну сторони її правонаступником.

17/10/19 09:21  HelenkaОтправить письмо > eug15    16/10/19 17:44Дерево
У меня тоже сейчас иск в суде по НН, к ДФС и ГУ ДФС г.Киева.
Вот теперь тоже думаю, как быть.
Сроки для подачи ходатайств закончились, поэтому боюсь, как бы суд не оставил без рассмотрения вообще все.

16/10/19 17:44  eug15 > Helenka    16/10/19 13:51Дерево
так, це стосується податкових накладних, у реєстрації яких нам відмовило ГУ ДФС у м. Києві

16/10/19 17:43  eug15 > Helenka    16/10/19 13:58Дерево
Постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 №1200 «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України» визначено, що Державна податкова служба України є правонаступником прав та обов’язків реорганізованої Державної фіскальної служби України у відповідних сферах діяльності.
Державна податкова служба України зареєстрована як юридична особа публічного права і включена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань згідно Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» за ідентифікаційним кодом 43005393.
Постановою Кабінету Міністрів України №537 від 19.06.2019 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» утворено як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби та реорганізовано територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної податкової служби. Зокрема, згідно з додатками 1 та 2 даної Постанови, утворено Головне управління ДПС у м. Києві, до якого приєднано Головне управління ДФС у м. Києві. Пунктом 4 даної Постанови утворені територіальні органи Державної податкової служби визначено правонаступниками відповідних територіальних органів Державної фіскальної служби.
Головне управління ДПС у м. Києві зареєстровано як юридичну особу публічного права і включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань згідно Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» за ідентифікаційним кодом 43141267.
Наказом Державної податкової служби України №14 від 12.07.2019 «Про затвердження Положення про територіальні органи ДПС» затверджено Положення про Головне управління ДПС у м. Києві, відповідно до якого Головне управління ДПС у м. Києві є правонаступником усіх прав та обов’язків Головного управління ДФС у м. Києві.
Наказом Головного управління ДПС у м. Києві №43 від 29.08.2019 «Про початок діяльності Головного управління ДПС у м. Києві» розпочато виконання Головним управлінням ДПС у м. Києві функцій і повноважень Головного управління ДФС у м. Києві, яке реорганізується шляхом приєднання до Головного управління ДПС у м. Києві.

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Реклама

bigmir)net TOP 100