RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Штраф за прострочення ліцензії


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/10/19 21:31  Aleks01Отправить письмо   Дерево
У ФОП-а закінчувалась ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами 11.08.19 р. Утром 08.08.19 р. ( четвер - документи приймають тільки по вівторках і четвергах ) проплатили 500.00 грн. ( 1/4 вартості ліцензії) і поїхали з пакетом документів в ДФС області. Питань не було - все забрали і сказали, що приїзджайте у наступний вівторок, 13.08. і заберете ліцензію, питань по Вас не має - так і завжди було, бо торгує він тютюном вже не менше 15 років. Бухгалтер приїхала 13.08. , а їй говорять - " Ви знаєте, у нас "завис" сервер і ми Вам не зробили 08.08. ліцензію ( обично утром здаєш, а вже після 14-00 чи на наступний день забираєш , дата дії ліцензії проставлялась датою прийняття документів чи наступним днем і так було завжди ), то Ви перепишіть заяву з датою 13.08. ". Бухгалтер так і зробила (здуру !), дата початку дії ліцензії взагалі поставили 15.08 . Всі про це забули і торгівля йшла своїм чередом. 08.10. приизжають два "перца" з ДФС і відразу - " У вас прострочка в ліцензії", витягують три позиції торгівлі за 12.08., а ліцензія стара закінчилась 11.08, а нова діє тільки з 15.08. !! Понятно, що тут Акт і 17 000.00 грн. штрафу, ППР ще не прислали, за подачу заперечення бух. забула ! Усні пояснення про зависший сервер до уваги не взяли " то не наші проблеми" - тепер вони стали проблемами ФОП-а.
При отриманні ППР плануємо оскаржити його - зараз скарги вродлі відразу на Київ подаються ? Цікаво б ще дізнатись чи "зависав" той сервер і коли ? Що порадите, Знатоки ? Зазделегідь вдячні .

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100