RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Черговість стягнення при декількох арештах


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/11/19 17:40  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > віа уса    8/11/19 11:10Дерево
Черговість залежить від того, в чому полягає сутність вимоги, ну і від наявності ВП конкретного стягувача. У всякому разі, арешти на це не впливатимуть.

8/11/19 11:10  віа уса > Евгений Осычнюк    7/11/19 17:10Дерево
Чи вірно я розумію , що черговість задоволення вимог кредиторів (в моєму випадку 4-х позивачів) буде залежати від того, хто з них (кредиторів) перший добіжить до державного чи приватного виконавця та в чиєму з цих 4-ох виконавчих проваджень буде реалізоване це майно ? Вірно ?

7/11/19 17:10  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > віа уса    7/11/19 11:14Дерево
При ВП накладені арешти взагалі не мають значення, тому що майно, яке продається з торгів, апріорі вважається арештованим.

7/11/19 11:14  віа уса   Дерево
Ситуація наступна:
є фізична особа (боржник) щодо якої є 4 судових провадження за позовами 4-ох різних осіб щодо стягнення коштів з боржника.
Єдиним активом цього боржника є належна йому квартира.
По вказаним 4-м судовим справам судами, в рамках забезпечення позову, в різний час накладалися арешти на належну боржнику квартиру.
Кінцевого рішення (яке б набрало законної сили )судами по цим справам ще не прийнято.

Але цікавить таке питання :
Якщо по цим 4-м судовим справам будуть прийняті рішення на користь позивачів, то яким чином буде впливати черговість накладених арештів в рамках даних справ (ухвали про забезпечення позовів приймалися в різний час) при примусовому стягнення коштів з боржника за рахунок реалізації його майна в рамках виконавчих проваджень за зазначеними рішеннями судів ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100