RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повернення судового збору за рішенням суду (а не за ухвалою).

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

9/12/19 12:15  МазайОтправить письмо > merle.corey4    7/11/19 13:13Дерево
це надмірно зараховані кошти
дивіться ПОРЯДОК повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету податків, зборів, пені, платежів та інших доходів бюджетів здійснюється за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, а при поверненні судового збору (крім помилково зарахованого) - за ухвалою суду, яка набрала законної сили.

7/11/19 13:13  merle.corey4Отправить письмо   Дерево
Доброго дня!
Прошу поради з наступним.

1. Процес - господарський, сторона Позивача. Стягнення заборгованості. Позов задоволено.
В процесі було зменшено позовні вимоги, та подано клопотання про повернення судового збору.
Суд в рішенні вказав приблизно ось так: повернути з державного бюджету України ТОВ "Рога і копита" суму судового збору в розмірі ХХХХ грн. Оригінал платіжного доручення в матеріалах справи."

2. В ст. 7 "Про судовий збір" написано, що при зменшенні позовних вимог судовий збір повертається за ухвалою суду.
Відповідно до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів визначено порядок повернення коштів за ухвалою суду.
І сюди не підходить порядок стягнення коштів з держ. бюджету, так як тут повернення, а не стягнення.

3. Не можу знайти, чим аргментувати таке повернення коштів та де прописаний його порядок, буду вдячний за поради. Тому що з ідею зараз тільки написати в казначейство заяву, прикласти копію рішення та платіжки і попросити виконати рішення суду. А от на підставі чого - не можу знайти.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100