RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Суддя не розглядає справу

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

12/11/19 09:32  Red Tag > Sayrus    11/11/19 10:42Дерево
ну в одном случае письмо голове суда помогло, но это не рецепт, а случайность

11/11/19 12:35  HelenkaОтправить письмо > Sayrus    8/11/19 16:12Дерево
У меня с сентября и я переживаю, что движения нет. Связывала это с отпуском судьи. Теперь становится совсем печально.

11/11/19 11:35  консильери > Sayrus    11/11/19 10:42Дерево
Это что, ваши проблемы? Вы по-моему, юрисконсульт, а не консильери. Тот заносил лошадиную голову в кровать.

11/11/19 10:42  Sayrus > Red Tag    11/11/19 10:12Дерево
Доброго дня!
Дякую всім за відповіді.
Виходить, не я дурак, а лижі не їдуть.
Може в когось хоч якось виходили їх підігнати?

11/11/19 10:12  Red Tag > Sayrus    8/11/19 16:12Дерево
Забавный... У меня два дела с января 2016 в первой инстанции...

11/11/19 10:04  eug15 > Евгений Осычнюк    8/11/19 17:51Дерево
У нас в ОАСК по одній справі (блокування ПН) відкрито провадження у грудні 2018 і немає жодних зрушень. По іншій аналогічній справі у тому ж суді з моменту відкриття провадження до винесення рішення пройшло всього 3 місяці.
Мабуть так, все залежить від кількості справ у конкретного судді, така собі лотерея...

8/11/19 17:51  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Sayrus    8/11/19 16:12Дерево
По питанню "а": у мого клієнта 2 справи з блокування ПН на розгляді з лютого, і квітня, так що у Вас не рекорд. По питанню "б": скаржитись голові суду можна, але це не в його компетенції, до ВРП - фомально можна, але це дуже довго, и до того ж покарання суддя понесе, лише якщо є провина, а якщо там на суддю 1000 справ на рік, то самі розумієте, що це означає.

8/11/19 16:12  Sayrus   Дерево
Доброго дня!
В адміністративному суді (а конкретно - окружному адміністративному суді м. Києва) є на розгляді декілька справ. І от біда - судді зовсім не хочуть нічого робити, призначили в спрощене провадження (з чим не згоден), на клопотання не реагують, справу не дивляться, рішення не виносять.
Одна так ще з червня 2019 (!) висить (в мене справи в більшості господарські, і там такого бардака в першій інстанції я не зустрічав жодного разу).
Більш - менш регулярні візити до помічника з вічними питаннями "що з клопотаннями? коли буде рішення?", а пізніше із обіцянками скарг і всяких інших кар результату не дають - "скаржіться, це ваше право".
Так, в зв'язку із в мене 2 питання:
а) чи всі судді цього суду такі неквапливі, і який в середньому строк розгляду там справи?
б) куди можна поскаржитися на таких неквапливих суддів? Спадає на думку голова суду, дисциплінарні органи, а також хтось говорив, що добре реагують на бізнес омбудмена.
Наперед вдячний за допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100