RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Суд стягує судовий збір в дохід держави, а не на користь позивача


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/12/19 21:01  tsvyetОтправить письмо > Макс222    8/11/19 16:33Дерево
Заява про виправлення описки, мотивуючи, що Вами збір сплачено. Суддя виправляє описку, вказуючи в ухвалі, що судобвий зібрр реобхідно стягнути з відповідача на вашу користь.

8/11/19 16:33  Макс222   Дерево
Доброго дня!Ситуація наступна:мною подано позовну заяву про відшкодування завданої шкоди. Суддя залишає без руху та надає строк для сплати судового збору. Судовий збір сплачено, квитанцію надіслано до суду. Після отримання - суддя відкриває провадження. Оскільки відповідач не з"являвся на призначені засідання, мною подано заяву про розгляд без участі сторін та винесення заочного рішення. Суддя задовольняє вимоги та виносить заочне рішення. І все б добре, якби не одне "але". В мотивувальній частині рішення, суддя зазначає, що оскільки докази про сплату судового збору по справі відсутні???, судовий збір підлягає стягненню в ДОХІД ДЕРЖАВИ з відповідача (аналогічно і в резолютивній частині). Які будуть думки з цього приводу?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100