RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Виконання функцій директора уповноваженим засновником (ПП)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/06/20 09:33  IgorDIOОтправить письмо > IgorDIO    10/11/19 15:17Дерево
Дякую за відповідь. Зараз якраз почали працювати з новою редакцією статуту, в зв'язку з виходом одного з власників.
Але виникло інше питання щодо визначення уповноваженої особи у заяві.
Там зазвичай вказують директора, або в.о. директора. Як правильно вказати у заяві уповноважену на виконання функцій директора особу?

10/11/19 15:17  IgorDIOОтправить письмо > IgorDIO    10/11/19 15:04Дерево
В розділі "ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВА, ЇХ СКЛАД, КОМПЕТЕНЦІЯ ТА ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ НИМИ РІШЕНЬ" крім всього стандартного вніс додатково, що стосується особи уповноваженої на виконання функцій директора.
До кола питань, які вирішуються винятково Засновниками (власниками) Підприємства додав:
1- Обрання та переобрання з числа Засновників особи, що виконуватиме функції виконавчого органу - Директора.
2- Засновники (власники) Підприємства можуть виконувати функції виконавчого органу (здійснювати оперативне керівництво та управління діяльністю підприємства).
3- Для здійснення функцій виконавчого органу (оперативного керівництва та управління діяльністю підприємства) Засновники (власники) Підприємства приймають рішення про обрання з числа Засновників особи, що буде виконувати функції Директора (керуючого партнера).
4- Для здійснення функцій Директора (оперативного керівництва та управління діяльністю підприємства) особі (Засновнику), що уповноважена здійснювати функції Директора Підприємства надаються всі повноваження Директора зазначені в п.п.
5- Виконання функцій Директора Засновником не є трудовими відносинами.
6- Відносини, які виникають у разі виконання Засновником функцій Директора Підприємства без укладення трудового договору (контракту), є корпоративними.
7- Засновник, уповноважений на виконання функцій Директора Підприємства не отримує винагороди за виконання функцій Директора і контракт (трудовий договір) з ним не укладається.
8- Засновник, уповноважений на виконання функцій Директора за участь в управлінні, незалежно від витрат особистого часу, винагороджується отриманими дивідендами, порядок виплати яких передбачений Податковим Кодексом України.
9- На Засновника, уповноваженого на виконання функцій Директора не поширюються правила внутрішнього трудового розпорядку і йому не нараховується винагорода за виконання представницьких функцій і т.д.
Але питання в тому, що може все, крім 1,2,3 перенести в розділ про повноваження директора?

10/11/19 15:04  IgorDIOОтправить письмо   Дерево
При складанні Статуту Приватного підприємства (два засновника), зіткнувся із складнощами в положеннях про особу, що має повноваження на виконання функцій директора.
Чи є в когось практика реєстрації Статутів з такими повноваженнями?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100