RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розмір судового збору, позов до двох відповідачів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/11/19 12:05  yull > Евгений Осычнюк    12/11/19 10:11Дерево
Дякую.

12/11/19 10:11  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > yull    12/11/19 09:59Дерево
Збір дійсно платиться за "вимогу", а не за "голову відповідача". Оскільки всі сторони є процесуально незалежними, то вимога визнати втратившими право користування 2-х осіб - це по суті 2 окремі вимоги, навіть якщо вони об"єднані в одному формулюванні. Якби це було стягнення з солідарних боржників, наприклад - то була би 1 майнова вимога.

12/11/19 09:59  yull   Дерево
Доброго дня, колеги, вперше зіткнулася з такою ситуацією: Цивільна справа, позов до двох відповідачів про визнання їх такими, що втратили право користування житловим приміщенням. Суд залишає заяву без руху, зазначивши, що у пред"явленому позові об"єднано вимоги до двох відповідачів про визнання кожного з них такими, що втратили право користування житловим приміщенням, отже, позов містить дві вимоги немайнового характеру, пред"явлені до двох відповідачів, отже судовий збір підлягає сплаті у подвійному розмірі.
Хотілося б почути думки учасників форуму, оскільки особисто в мене вперше суд розрахував розмір судового збору в залежності від кількості відповідачів.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100