RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Звернення з вимогою про сплату заборгованості поза строками, встановленими законом


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/11/19 13:02  ЛиквидаторОтправить письмо > ARM    14/11/19 12:20Дерево
Цікавить думка колег щодо правової позиції, викладеної Верховним Судом у постановах від 17.07.2019 року у справі № 740/1050/18 та від 08.08.2019 року у справі № 480/106/19:
платник єдиного внеску може оскаржити вимогу в адміністративному або судовому порядку протягом 10 календарних днів з дня надходження вимоги про сплату боргу (недоїмки) або рішення про застосування штрафних санкцій.
В законі № 2464-VI такого немає, в практиці судів раніше такого теж не було. Ми виграли кілька справ, які розглядали в квітні.
Я взагалі вважаю, що жодна людина, яка вперше стикнулась із подібною вимогою, не в змозі за 10 днів встигти усвідомити проблему, знайти юриста та оскаржити вимогу.

14/11/19 12:20  ARMОтправить письмо > Mytsavka96    13/11/19 15:21Дерево
всегда "механизм" был таким: налоговая присылает решение - плательщик с ним соглашается или обжалует, т.е. нет жалобы в течение 10 дней - обязательство согласовано плательщиком... срок для ответа у налоговой на жалобу действительно 10 дней - нет ответа налоговой - жалоба согласована,
а вот про "механизм" - 10 дней налоговой для того, что бы добежать до ОГИС не слышал (наверное что-то новое), скорее всего 3 года...

13/11/19 15:21  Mytsavka96Отправить письмо   Дерево
Доброго дня шановні колеги!
ДФС звернулося з вимогою, в порушення десятиденного строку, з вимогою про сплату заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску як виконавчим документом до державної виконавчої служби.
Абзац 10 ч. 4 статті 25 Закону України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування» декларує, що у разі якщо платник єдиного внеску протягом десяти календарних днів з дня надходження вимоги не сплатив зазначені у вимозі суми недоїмки та штрафів разом з нарахованою пенею, не узгодив вимогу з органом доходів і зборів, не оскаржив вимогу в судовому порядку або не сплатив узгоджену суму недоїмки протягом десяти календарних днів з дня надходження узгодженої вимоги, орган доходів і зборів надсилає в порядку, встановленому законом, до підрозділу державної виконавчої служби вимогу про сплату недоїмки.
Тобто, строк, протягом якого орган доходів і зборів зобов'язаний звернутися до виконавчої служби становить десять днів.
Пункт 2 частини 4 статті 4 Закону України «Про виконавче провадження» проголошує, що виконавчий документ повертається у разі пропущення строку пред‘явлення його до виконання.
Питання: чи зобов‘язаний буде державний виконавець (якщо подати клопотання) повернути вимогу про погашення заборгованості за сплати ЄСВ?
Заздалегідь вдячний за допомогу та співпрацю!!!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100