RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Cт.93 ЦПК: обов'язок давати відповідь на письмове опитування


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/11/19 10:19  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Цивіліст    18/11/19 09:41Дерево
При создании темы принято обосновывать суть поставленной проблемы и, желательно, изложить видение самого автора темы затронутого им вопроса. (с) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/11/19 09:41  Цивіліст > ARM    16/11/19 11:22Дерево
На факультете у нас была одна девочка. Её спросят что-то на экзамене, а она давай ни к селу, ни к городу цитировать кодексы.

16/11/19 11:22  ARMОтправить письмо > ARM    16/11/19 11:15Дерево
Стаття 174. Види та зміст заяв по суті справи
...2. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.
Стаття 179. Відповідь на відзив
...4. Відповідь на відзив подається в строк, встановлений судом. Суд має встановити такий строк подання відповіді на відзив, який дозволить позивачу підготувати свої міркування, аргументи та відповідні докази, іншим учасникам справи - отримати відповідь на відзив завчасно до початку розгляду справи по суті, а відповідачу - надати учасникам справи заперечення завчасно до початку розгляду справи по суті.
Стаття 148. Штраф
1. Суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі до від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках:
...4) невиконання ухвали про забезпечення позову або доказів, ненадання копії відзиву на позов, апеляційну чи касаційну скаргу, відповіді на відзив, заперечення іншому учаснику справи у встановлений судом строк;

16/11/19 11:15  ARMОтправить письмо > Цивіліст    14/11/19 21:30Дерево
Стаття 91. Виклик свідка
1. Виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи...

14/11/19 21:30  Цивіліст   Дерево
Учасник справи має право поставити в першій заяві по суті справи, що ним подається до суду, не більше десяти запитань іншому учаснику справи про обставини, що мають значення для справи ( ст.93 ЦПК)
Тобто, для позивача перша заява по суті - це позов, а для відповідача - відзив.
Тут же: учасник справи, якому поставлено питання позивачем, зобов’язаний надати вичерпну відповідь окремо на кожне питання по суті.
А на питання відповідача у відзиві, що відсутній обов`язок давати відповідь?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100