RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Политфорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Слуги і їх досягнення


Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/12/19 16:03  VP_Son > VP_Son    5/12/19 15:11Дерево

5/12/19 15:11  VP_Son > Вінні Пох    3/12/19 13:58Дерево
І чому мене не дивує, що натяки "утриматись від подальших відповідей мені" не доходять...
"Петух птіца гордая, пока нє пньошь - нє полєтіт" (с) кацапська "мудрість".
Доведеться без натяків.
Мені "мнєнія" всяких віннюх-бидланів Пох, йдіть Нах, будьласочка.
Не засмічуйте тему про слуг.

P.S. Для досягнення стану дзен перечитуйте tverezo.info [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] ;)))

3/12/19 14:07  Вінні Пох > VP_Son    1/12/19 18:47Дерево
І як не смішно(С), знову з подачі Мосейчука. А ще недавно новина була також з подачі Мосейчука, про те що Ясько з кимось із дівчат цілувалася. А ще "не смішно"(С), що перша з цих "новини" від Мосейчука з'явилася напередодні обрання запобіжного заходу Ляшку ;)

3/12/19 13:58  Вінні Пох > VP_Son    1/12/19 18:39Дерево
Ваша аргументація забавна, як хом’ячки на Куренівці ;) Хто ж повірить, що людині, котра читає Худякову, мій нік ріже очі? Геть як в анекдоті, коли змішували кон’як, горілку і пиво з шампанським, а на ранок голова боліла від вівсяного печива.

Худякова просто скористалася інформацією, що передруковувало безліч українських "джерел".
І так висловлювалася вкрай емоційно. І ця емоційна реакція повинна була б бути зрозумілою для кожної нормальної людини якій стала відома інформація.


Невже? А в її дописі відчувається такий натиск та категоричність, наче вона особисто відвідувала всі судові засідання ;) Тобто, за Вашим світоглядом, прочитання новини в ЗМІ, без звернення до першоджерел, дає право "посилати" всіх у кого можуть виникнути питання чи заперечення?

Ваше манюпулювання фактами свідчить або про нездатність їх аналізувати, або про умисність підтасовки.
Ага. Саме мій пошук інформації про Іванісова в різних джерелах свідчить про мою нездатність аналізувати. А великий аналітик VP_Son контролцекнув-контролвекнув і поважно ділится своїми міркуваннями, що припустимо, а що неприпустимо для юристів ;)

Боже, скільки пафосу...

Я ж пропонував Вам самому процитувати весь допис, а Ви все ігноруєте мою пропозицію і бідкаєтесь на стиль мого переказу. Переказую, як можу. Хочете, без пафосу, на протокольному ментоязі перекажу те, що Ви соромитесь процитувати? Слухайте.
Хабалка, схожа на блогера, шляхом доступу до джерел, схожих на ЗМІ отримала відомості, схожі на інформацію. Опрацювавши відомості, схожі на інформацію, органом, схожим на мозок, хабалка, схожа на блогера, опублікувала допис, схожий на істерику. В якому просила всих, в кого виникли відчуття, схожі на сумніви в достовірності відомостей, схожих на інформацію, сходити маршрутом, схожим на демонстративне приниження читачів допису, схожого на істерику.

1/12/19 18:47  VP_Son > VP_Son    1/12/19 18:39Дерево
Що не смішно Іванісов виявився не єдиним "не судимим" слугою.

"Колишній нардеп Ігор Мосійчук 26 листопада написав у Telegram, що 17 серпня 2015 року Тернопільський міськрайонний суд визнав Андрія Богданця винним у хуліганстві (ч. 1 ст. 296 ККУ) та умисному заподіянні тілесних ушкоджень середньої тяжкості (ч. 1 ст. 122 ККУ) – і засудив до 2 років обмеження волі з випробувальним терміном в 1 рік." [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

1/12/19 18:39  VP_Son > Вінні Пох    28/11/19 11:28Дерево
"Власне, з емоційним надривом авторка описує ситуацію з виявленням факту притягнення Іванісова до кримінальної відповідальності. На 134 слова присвячених Іванісову 4 рази згадується про "неповнолітню", котра за іншими джерелами мала вік 25 років на час згвалтування. "
....
"Не подобається мені, коли в принизливій формі публічно відмовляють в отриманні достовірної інформації."
==========

Боже, скільки пафосу аби виправдати своє хамство.
Навіть кількість слів в публікації порахували. (де там смайлик фейспалм)
Краще б на дату глянули - 19 листопада о 13:40.
А новина про Іванісова з'явилася ще 18 листопада.
І ніякої іншої інформації на той момент НЕ БУЛО - ні в яких доступних "джерелах".
Худякова просто скористалася інформацією, що передруковувало безліч українських "джерел".
І так висловлювалася вкрай емоційно. І ця емоційна реакція повинна була б бути зрозумілою для кожної нормальної людини якій стала відома інформація.

P.S. Ваше манюпулювання фактами свідчить або про нездатність їх аналізувати, або про умисність підтасовки. Для юриста це неприпустимо. А от для "віннюхи", котрому все "пох" - нормально.

P.P.S. Прошу утриматись від подальших відповідей мені - мат у Вашому ніку ріже очі.

28/11/19 11:28  Вінні Пох > VP_Son    27/11/19 11:14Дерево
Жаль, що стільки слів написано Вами мимо суті. Даруйте за самоцитування, але я ще 23/11/19 10:33 писав ... матом - це не основна ознака. Важлива вся манера розмови.
Додам, що я без будь-якого осуду слухаю Подеревянського десь з середини дев’яностих, а ще наприкінці вісімдесятих читав Івана Баркова, та зовсім не дитячу частину творів Юза Алешковського.
Але, навіть не зважаючи на те, що Ви наполегливо витягуєте дискусію в русло обговорення мату, Ваша аргументація не логічна.
Я ненавиджу мати і ніколи не використовую їх в повсякденному житті. Але читаю того ж Лука чи Худякову.
Як це твердження може вміщатися в одній здоровій голові? І матюки, не те що не любити, а прямо таки "ненавидіти", і водночас читати Горького Лука та Худякову? Заради чого такі знущання над собою? А-а-а... Тому, що:
"Бо мене влаштовує їх громадянська позиція і я розумію, що їхні тексти великою мірою орієнтовані на ту частину "наріду", що матом "розмовляє". І таке викладення матеріалу для них буде більш дохідливо."
А навіщо в політфорум тягнути посилання на тексти, котрі "орієнтовані на ту частину "наріду", що матом "розмовляє". Ви десь тут бачите цільову аудиторію для таких текстів? Чи вважаєте, що саме "таке викладення матеріалу" для форумчан "буде більш дохідливо"?
Ви не прийняли мою пропозицію процитувати весь текст з Вашого посилання і я не хочу його цитувати тут цілком, тому доведеться описувати методи досягнення "дохідливості цього тексту" на словах.
Власне, з емоційним надривом авторка описує ситуацію з виявленням факту притягнення Іванісова до кримінальної відповідальності. На 134 слова присвячених Іванісову 4 рази згадується про "неповнолітню", котра за іншими джерелами мала вік 25 років на час згвалтування. Також не розкрита тема зі "скриттям" від ЦВК судимості, котра вже погашена. Офіційно, Іванісов такий, що не має судимості. Чи в ЦВК інші погляди на судимість, ніж в ККУ? Але для підтримання іміжду "розумної" та "ясновидящої" серед "наріду", що матом "розмовляє", авторка "передбачає", що зараз будуть виникати запитання і "передбачає" які саме запитання, тому в самій "доступній" формі просить всіх "сходити", бо в неї немає сил. Чудова аргументація для певного контингенту, але для мене - це рівень хабалки. Не подобається мені, коли в принизливій формі публічно відмовляють в отриманні достовірної інформації. Можливо, для Вас, якщо "проукраїнський блогер", то "все Божа роса", але для мене хабалка залишається хабалкою.
P.S. Після прочитання допису Худякової у Вас дійсно не виникало ніяких запитань по суті викладеної нею інформації, чи Ви мовчали, щоб не поповнити ряди тих, кого авторка попросила "сходити"?

27/11/19 11:14  VP_Son > Вінні Пох    26/11/19 09:13Дерево
Не доходить.
Штош.
Доведеться таки більш розлого, хоч і ліньки. ;)
І по "рабочє-крєстьянскі" прямо, може таки дійде.

Ви дозволили собі принизливо обізвати "танюха-хабалка" проукраїнського блогера Таню Адамс(Тетяну Худякову).
Вам не сподобалась манера викладення конкретного тексту. Саме "манера" і саме "конкретного". Бо якби Ви читали більше, то знали б, що Худякова може писати і літературною мовою.
В подібній манері пишуть і інші митці - Горький Лук, Подерев'янський etc. І той же Горький з великою повагою відгукувався про Худякову і навіть рекомендував її тексти.
Але у Вас своя "суб’єктивна оцінка" і Ви "так бачите".
Тому і дозволи собі таку хамську оцінку?
Я ненавиджу мати і ніколи не використовую їх в повсякденному житті.
Але читаю того ж Лука чи Худякову. Бо мене влаштовує їх громадянська позиція і я розумію, що їхні тексти великою мірою орієнтовані на ту частину "наріду", що матом "розмовляє". І таке викладення матеріалу для них буде більш дохідливо.
Сподіваюсь Ви не вважаєте себе "пупом землі" і дозволите й іншим мати "суб’єктивну оцінку" Вас самого?
Виходячи з того спрощеного принципу використання мату.
Ваш нік "Вінні Пох".
Я бачу в ньому хабальське використання мату - "Пох".
І Ви ним постійно по-хамськи тикаєте людям в очі звертаючись до них.
Це моя "суб’єктивна оцінка" і мені глибоко пох, що саме під "Пох" Ви мали на увазі.
"Я дійсно так бачу і не примушую Вас бачити так як я" (с)
І це дає мені право називати Вас "віннюха-бидлан", наприклад?
Як вважаєте?

P.S. Вибачайте за мій малий "словарний запас". Безумовно Ви зможете для себе краще підібрати синонім "хабалки" чоловічого роду.

26/11/19 09:13  Вінні Пох > VP_Son    25/11/19 21:34Дерево
У Вас бракує слів? Даруйте, але в мене немає часу займатися вдосконаленням Вашого словарного запасу.

25/11/19 21:34  VP_Son > Вінні Пох    23/11/19 23:11Дерево
Ок "грубый, нахальный" чоловик - не "хабалка". А хто?

25/11/19 16:29  нехочуха > VP_Son    22/11/19 09:43Дерево
В Подмосковье коровам выдали VR-очки для успокоения, сообщается на сайте Министерства сельского хозяйства и продовольствия Московской области.[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

25/11/19 09:42  нехочуха > Вінні Пох    23/11/19 09:08Дерево
А меня всегда радуют формулировки МВД и иже с ними, которые разносятся Лигой в том числе. " Выехал на встречную полосу и допустил столкновение..." (с) , " Проник в помещение путем открывания..." (с)
и т.д. Ладно бы "клоачный русский язык" буйствовал только у кацапов, ан нет...

24/11/19 07:25  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Вінні Пох    23/11/19 23:21Дерево
Ну, про БДСМ "мріяли" завжди, тут питання більше у суспільних звичаях стосовно кваліфікації того, що таке "згвалтування". Є така поширена думка, що провокативна поведінка жінки вже сама по собі свідчить про згоду на статеві відносини. І чесно кажучи, тут складно щось заперечувати з огляду на іншу "традицію" - неповагу до свободи вибору людини. Тобто, якщо ти сказав "раз", то кажи і "два", і це стосується не лише сексуальних питань.

24/11/19 07:20  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > VP_Son    23/11/19 19:28Дерево
Не знаю, які там версії у кого, але я особисто за те, щоб кожен відповідав лише за реальні вчинки. Я знаю декілька випадків (починаючи ще з часів Совдепії), коли обвинувачення в згвалтуванні було способом вирішення особистих проблем "потерпілої".

23/11/19 23:21  Вінні Пох > Евгений Осычнюк    23/11/19 16:26Дерево
Ну, в середині 90-х про БДСМ ще наче б то і не мріяли. А от ставлення до питання особистої недоторканності було досить специфічним. ІМХО

23/11/19 23:11  Вінні Пох > VP_Son    23/11/19 19:26Дерево
Дивно :( Мені здавалося, що я давав відповідь. Але чи то Ви відповідь не зрозуміли, чи я не так пояснював. Спробую ще раз вже з того моменту як "Авраам народив Ісака" :)
Не зважаючи на моє повідомлення 23/11/19 14:20 Ви хочете відповіді на своє питання з огляду на суб’єктний аспект. В такому аспекті відповіді на запитання не існує, тому що ні я, ні хто інший не має абсолютного права впливу на чиїсь емоції. Можливість чи не допустимість я розглядав з точки зору методів впливу. І як приклад, приводив некоректність впливу шляхом поширення інформації, котра за чітко визначеними законодавством критеріями не відповідає дійсності. Те, що Ви називаєте впливом з моєї сторони, є моєю суб’єктивною оцінкою культурного рівня авторки, продемонстрованого нею у стилі викладення матеріалу та аргументації, в т.ч. і маніпулятивній.
В цьому і різниця: припустимо поширювати суб’єктивну думку, котра не суперечить законодавству, та неприпустимо поширювати інформацію, котра не відповідає законодавству. І це твердження є безвідносним до суб'єктів - я чи інші.

Мене немає підстав називати хабалкою хоча б тільки тому, що "Толковый словарь русского языка Ушакова" дає визначення хабалці, як грубій, нахальній жінці, а я до жіночого роду не відношусь ні ніком, ні своїм ім’ям.

23/11/19 19:28  VP_Son > Евгений Осычнюк    23/11/19 16:26Дерево
Чекаю версію, що то жінка їх там всіх згвалтувала. А бідний Іванісов взяв вину на себе - благородний зелений лицар.

23/11/19 19:26  VP_Son > Вінні Пох    23/11/19 14:20Дерево
Та я Вас зрозумів. Писав же - Ви "так відітє", як художник.
Я запитував - чому Ви вважаєте, що Вам можна здійснювати вплив на мене своїм "емоційним забарвленням", а іншим ні?

До речі. От Ваш нік явно мат містить на мою "суб’єктивну оцінку". Але це ж не підстава називати Вас "хабалкою". ;)

23/11/19 16:26  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Вінні Пох    23/11/19 14:20Дерево
Хочу додати, що згвалтування - це взагалі дуже слизька тема, яка інколи розширено тлумачиться різними умовними "феміністками". З одного боку, нерідко має місце провокативна поведінка потерпілої, яка не дозволяє взагалі провести юридичну межу між згвалтуванням і всілякими БДСМ та т.ін., а з іншого боку, у нас ставлення до гідності і сексуальної свободи жінки хоча і краще, ніж у дикунських країнах на кшалт РФ, але все ж гірше, ніж у скандинавів, наприклад. Тому не кожний такий випадок можна об"єктивно оцінити "зі сотрони", не знаючи подробиці.

23/11/19 14:20  Вінні Пох > VP_Son    23/11/19 10:25Дерево
Так, стосовно культурного рівня – це моя суб’єктивна оцінка, і не існує чітко визначених критеріїв її достовірності. Я дійсно так бачу і не примушую Вас бачити так як я. Навіть не ображуся, якщо Ви не будете поділяти мою думку. В той час як повнолітність потерпілої та поняття особи, яка має судимість, чітко визначені законодавством. І мені не подобається, коли подана інформація змушує мене "бачити" та формувати емоції стосовно того, чого в дійсності немає.

23/11/19 10:33  Вінні Пох > VP_Son    23/11/19 10:26Дерево
І Подеревянський матом розмовляє. Але матом - це не основна ознака. Важлива вся манера розмови.
Якщо не згодні - спробуйте опублікувати весь текст і запитайте у форумчан, якщо вони дочитають до кінця і не блювонуть, - це жінка , чи хабалка.

23/11/19 10:26  VP_Son > Вінні Пох    23/11/19 10:12Дерево
Горький Лук - також "хабалка", бо "матом розмовляє"?

23/11/19 10:25  VP_Son > Вінні Пох    23/11/19 10:09Дерево
Зрозуміло про достовірність - ноль інформації. Ви "так відітє", як художник.
А чому промовчали про "чуже емоційне забарвлення" і його влив на мої емоції?
Чи Вам можна?

23/11/19 10:12  Вінні Пох > VP_Son    23/11/19 09:50Дерево
Я жінку від хабалки розрізняю за лексиконом.

23/11/19 10:09  Вінні Пох > VP_Son    23/11/19 09:46Дерево
Ніяким чином не "еге ж". Покидьок, навколо якого розгорається скандал. Але мене цікавить тільки достовірна інформація про покидька. Без істерик про неповнолітню.

P.S. ТСН - це з Г+Г ? Вибачайте, не знав, бо не дивлюсь телевізора вже давно :(
P.P.S. Читаючи повний текст на ФБ за Вашим посиланням відчув нудоту від лексикону авторки.

23/11/19 09:50  VP_Son > Вінні Пох    23/11/19 09:27Дерево
А Ваша інформація "танюха-хабалка" - наскільки достовірна?
І вона "без чужого емоційного забарвлення" чи ні?
А також "таке подання інформації тисне (чи намагається тиснути) на мої емоції та заважає формувати адекватну оцінку ситуації" чи нє?

Та отож.

23/11/19 09:46  VP_Son > Вінні Пох    23/11/19 09:08Дерево
Аааа, ну канєшно, згвалтувати 25-річну неприродним шляхом - це зовсім інша справа! Норм пацан! Еге ж?
Жаль нема тут знака "фейспалм".

P.S. А за посилання на канал Г+Г я б уже банив. ;)))))

23/11/19 09:27  Вінні Пох > ОК АКА Олюня    23/11/19 09:15Дерево
Не скажу, що похрен. Що згвалтував - це погано. Але я хочу отримувати достовірну інформацію, без чужого емоційного забарвлення. А таке подання інформації тисне (чи намагається тиснути) на мої емоції та заважає формувати адекватну оцінку ситуації.

23/11/19 09:15  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Вінні Пох    23/11/19 09:08Дерево
ну, вообще, похрен кого он насиловал в групповухе - несовершеннолетнюю, тетку с ребенком или брутального мачо...

23/11/19 09:08  Вінні Пох > нехочуха    21/11/19 15:12Дерево
Так, зараз ЗМІ "отжигають" не гірше "Кривого дзеркала" разом з Дубовицькою. Але й не краще. Десь на рівні.
От взяти скандал з Іванісовим. Процитована в політфорумі танюха-хабалка стверджує, що він згвалтував неповнолітню.
ТСН пише:
Женщина пообщалась по телефону с ТСН. Она рассказала, что ей тогда было 25 лет, у нее был маленький ребенок – и он до сих пор не знает об этих событиях [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Назріває новий мем як з розп'ятим хлопчиком: взяли девочку в трусиках, несовершеннолетнюю, 25 годков от роду, с ребенком...

22/11/19 17:40  VP_Son > VP_Son    22/11/19 09:43Дерево
"Вы таки будете смеяться, но качество депутатов фракции «Слуга народа» опять неудовлетворительно.

Немножко бэкграунда. Помните, был такой Юрий Вербицкий? Ну его ещё убили во время Майдана. Мы сейчас (как страна — государственная институция), мы как бы стараемся про это особо не вспоминать. Ну подумаешь, там кто-то кого-то когда-то убил. Гораздо важнее сейчас разводить войска, извиняться перед Донбассом, и вот помнится ещё президент Зеленский выражал некоторое недовольство, что убийства «беркута» не расследуются достаточно интенсивно.
Поэтому если ВДРУГ вы забыли про убитого Вербицкого, или даже вообще не знали, как не знают про него, я полагаю, многие депутаты «Слуги народа» — то это как бы и ничего, это сейчас даже модно.
ОДНАКО.
Есть один человек, который про Вербицкого помнит. Его зовут Сергей Литвиненко, он депутат «Слуги народа». И согласно документам, которые опубликовал Игорь Луценко (ну помните, его ещё похитили вместе с Вербицким, только он выжил) — так вот согласно этим опубликованным документам, Сергей Литвиненко, ныне, подчёркиваю, народный депутат от «Слуги народа», в период 19-21 января звонил организатору убийства Вербицкого, товарищу по фамилии Зубрицкому, и ещё одному товарищу, который тоже в расследовании фигурирует, по фамилии Щинкин.
И звонил он им 24 раза.
Вот такой вот у нас депутат от «Слуги народа». Интересный. Общительный.

Конечно же, это ничего не доказывает. И потом, это же не первый и последний странный депутат во фракции. Напомню нескольких:
- депутат Богдан Яременко пытался себе снять проститутку в зале Верховной Рады. Так что МОЖЕТ БЫТЬ, что депутат Сергей Литвиненко звонил убийцам Вербицкого, чтобы снять их себе в сауну. Мы не можем исключить такой возможности.
- или например депутат Роман Иванисов был осуждён за изнасилование. Так что ВОЗМОЖНО, что депутат Сергей Литвиненко звонил убийцам Вербицкого, чтобы их того...
- или например депутат Бужанский очень любит Сталина, и говорит, что сравнивать его с Гитлером — это значит «плевать на могилы отцов». Даже на тех, чьи могилы появились в результате деятельности Сталина. Так что МОЖЕТ БЫТЬ, депутат Сергей Литвиненко звонил убийцам Вербицкого, чтобы уточнить, кто командовал вторым беларусским фронтом — Жуков или Рокоссовский?

Но скорее всего, конечно, Сергей Литвиненко звонил убийцам Вербицкого двадцать четыре раза потому, что он как-то связан с убийством Вербицкого. Это смелое предположение с моей стороны. Но двадцать четыре раза. Я не знаю, зачем можно позвонить человеку 24 раза за два дня. Разве что если связь хреновая. Потому что человек к лесу. Кого-то закопать собирается, например. Ну мало ли.

И что?
И ничего.
Сидит Сергей Литвиненко в зале Верховной Рады. Депутатствует, законы принимает.
По леву руку от него говорящий бобёр. Рядом ватник Бужанский. По правую руку от него Юзик. Сзади справа Юзик. Сзади тоже Юзик. Юзик просто большой, он немного окружает сам по себе. Рядом сидит насильник несовершеннолетних, а чуть дальше Богдан Яременко торгуется в смартфоне с очередной шлюхой, разводит на анал.
И всё у них хо-ро-шо". (с) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

22/11/19 09:43  VP_Son > нехочуха    21/11/19 15:12Дерево
А ще треба непрозорі окуляри, беруші в вуха і обов'язково - капелюшок із фольги. ;)

21/11/19 15:12  нехочуха > Вінні Пох    21/11/19 10:21Дерево
Отказавшись от телевизора приходится отказываться и от лент украинских новостей т.к. это даже не бульварный уровень, а исключительно площадной категории " жизнь и удивительные приключения фраера в Букингемском дворце".

21/11/19 10:21  Вінні Пох > VP_Son    18/11/19 15:28Дерево
Хотіли, щоб Стефанчук зізнався, що живе в приймах? Можливо, статус "приймака" принижує його тонко організовану душу "слуги" і цілого віце-спікера, тому він самовозвеличився до статусу "орендаря" ;) А щодо грошей за таке "перевтілення", то 73 відсотка охлосу обираючи "слуг", очевидно не здогадувалися про норму з Руської Правди за якою "Господин, позволив рабу торговать, обязан платить за него долги". Принаймні, так стверджує Карамзін в Історії Государства Російського (глава 3, привило XXV) ;))

19/11/19 18:05  VP_Son > VP_Son    18/11/19 15:28Дерево
Оказывается в нашей самой клёвой партии мандат поимел уголовник. Насильник несовершеннолетних.
Избранный по 153 округу (Ровенская область) народный депутат от «Слуги народа» Роман Иванисов скрыл от ЦИК, что в 90-е годы был осужден и отсидел срок за изнасилование несовершеннолетней.(с)
Иванисов Роман Валерьевич, 02.11.1978 г. р. был арестован 14.09. 1995 года Куйбышевским райотделом Запорожской области по ст. 117 ч. 3 (изнасилование несовершеннолетней), и ст. 118 ч. 2 (изнасилование несовершеннолетней неестественным образом) действовавшего на тот момент УК. 22 сентября прибыл в СИЗО,но был через три дня выпущен по постановлению суда.
Но ненадолго. 25 октября 1995 года его повторно задержали по тем же статьям.
Итого, 21 марта 1996 года будущий нардеп от «Слуги народа» был приговорен к 3 годам 6 месяцам лишения свободы. Потом год ему скостили.За хорошее поведение, наверное. Отбывал заключение в Мариупольской ИТК Донецкой области.
Вот такие у нас пирожки с котятами. (с) Таня Адамс [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/11/19 15:28  VP_Son   Дерево
Вирішив створити окрему тему, щоб не засмічувати "що чекати від Зеленського".
Бо це ж не про нього, а його "слуг". ;)

Это шедеврально. Да, эпоха бедности еще не закончилась, но эпоха сокращения расходов для нардепов видимо наступила. Особенно для вице-спикера по квоте "Слуга народа" Руслана Стефанчука.

Первый заместитель председателя ВРУ Руслан Стефанчук, по данным декларации за 2018 как заместителя директора госорганизации "Национальный офис интеллектуальной собственности", проживал в квартире площадью 101,8 кв.м 2012 года, принадлежащий Татьяне Ситарук. Известно, что жена Стефанчука до бракосочетания имела фамилию Ситарук, о чем свидетельствуют данные из соцсетей. По информации журналистов, Татьяна Ситарук является матерью жены первого заместителя спикера парламента. Это его теща. И вице-спикер получает деньги из бюджета Украины для оплаты жилья. Понимаете? Он типа арендует у тещи. Феерично. Главное, что немного стыда, но деньги остаются в семейном бюджете семьи Стефанчуков. Даже не подозревал, что до такого можно додуматься.

В комментарии движению "Честно" Стефанчук подтвердил, что до сих пор живет в этой квартире:
"В этом году я плачу арендную плату за это жилье. Ее арендодатель платит налоги в порядке, предусмотренном законодательством..."

На вопрос о том, платит ли Стефанчук за аренду помещения матери жены, он ответил, что платит "арендодателю по договору - владельцу квартиры". Теща, видимо, для него не мать жены и не родственник, а арендодатель. Храни нас судьба от таких арендаторов.

А народ имеет полное право насладиться своим выбором. Интересно, если его жена будет подвозить на работу, то он и на это компенсацию будет требовать? В голове только один вопрос: - А так было можно? )) (с) Borislav Bereza [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100