RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Сплата податків за 3 квартал 2019


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/11/19 09:46  nessterОтправить письмо   Дерево
Всім привіт!
Хто мав прецедент з сплатою податку на прибуток не 19 листопада а 20 чи 21?

Ми не мали коштів сплатити податок на прибуток 19.11.2019, Метінвест та ДЕТЕК нова влада довела до звертання всіх інвестпрограм і по старих поставках вони не розраховуються.

Знайшли цікавий прецедент. Дата подання податкової звітності за 3 квартал 2019 року припала на 9 листопада - субота. Керуючись пп. 49.18.1 п. 49.18 ст. 49 ПК України, якщо дата граничного строку подання звітності припадає на вихідний або святковий день, граничним строком подання такої декларації є перший після нього робочий день, відповідно 11 листопада 2019. Тому початок перебігу встановленого п. 57.1 ст. 57 ПК України десятиденного строку для сплати зазначеного у декларації податкового зобов'язання пов'язаний саме із таким робочим днем і в нашому випадку це буде 21.11.2019 року.
Але вчора мав телефону розмову з податковою де вони наполегливо вимагали щоб я вписав в платіжне доручення код платежу 140 (погашення податкового боргу) замість 101 (сплата самостійно нарахованого податкового зобов'язання). (Ха, тільки шо знову телефонували).
На мої доводи і посилання на вказані вище норми ПКУ, а також на Постановою ВСУ від 09.06.2015 року у справі № 21-18а15, на жаль я отримав однобоку відповідь - в базі ДПС висить податковий борг.

Постанова ВСУ чітко визначає цю ситуацію і стає на сторону платника податків. Також є вже купа рішень судів ВАСУ (К/800/37652/15, К/800/37596/15).
Хтось мав подібний прецедент?
Може ДПС вже приймає рішення судів як довід, чи як в старі часи за яника чекати ППР і йти до суду?
Скучив прямо за цими зарубами в судах з податкової, п'ять років гемору не мав.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100