RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміна цільового призначення земельної ділянки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/11/19 10:57  Yuriy78   Дерево
Шановні форумчани!
У комунальній власності територіальної громади перебуває сформована земельна ділянка сільськогосподарського призначення. Наразі це землі запасу (16.00). Рішенням ради надано згоду фізособі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення із земель запасу (16.00) на ОСГ (01.03) з подальшою передачею у власність.
У мене виникли певні сумніви з цього приводу. З огляду на ст.19 ЗКУ "землі запасу" - це не цільове призначення. Це землі всіх категорій, у т.ч. і сільгосппризначення, які не передані у користування чи власність. Як я вже написав, ділянка сформована (внесена до ДЗК). Чи дійсно потрібно знову розробляти проект? Чи не могла рада відразу надати ділянку у власність з цільовим призначенням для ведення ОСГ? Заздалегідь вдячний за обговорення!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100