RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Виплата засновнику ГО


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/11/19 16:22  KsenijaОтправить письмо > альт    28/11/19 10:35Дерево
да, но ведь кроме оплаты их труда, а здесь предоставление консультационных услуг. должен был бесплатно консультировать?

28/11/19 10:35  альт > Ksenija    26/11/19 13:24Дерево
Налоговая давала разные разъяснения.
Витяг з Листа ДФСУ від 03.10.2016 № 21415/6/99-99-15-02-02-15
«…Водночас будь-яка виплата доходу (прибутків) засновнику (учаснику), працівнику або члену неприбуткової організації на підставі цивільно-правового договору вважається використанням доходу такої неприбуткової організації для вигоди такого учасника, тобто не за цільовим призначенням.»
С другой стороны листи ДФСУ від 04.01.2017 р. № 28/6/99-99-15-02-02-15, від 06.02.2017 р. № 2114/6/99-99-15-02-02-15, від 17.02.2017 р. № 2422/Л/99-99-15-02-02-14, від 03.03.2017 р. № 4495/6/99-99-15-02-02-15, № 4494/6/99-99-15-02-02-15, ІПК ДФСУ від 06.11.2017 р. № 2529/С/99-99-15-02-02-14/ІПК
Имхо, статус учредителя (ФОП или ФЛ) тут особого значения не имеет

26/11/19 13:24  KsenijaОтправить письмо > LvivMetsenas    26/11/19 01:32Дерево
Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань
1. Громадські об'єднання утворюються і діють на принципах:
5) відсутності майнового інтересу їх членів (учасників);
6. Відсутність майнового інтересу передбачає, що члени (учасники) громадського об'єднання не мають права на частку майна громадського об'єднання та не відповідають за його зобов'язаннями. Доходи або майно (активи) громадського об'єднання не підлягають розподілу між його членами (учасниками) і не можуть використовуватися для вигоди будь-якого окремого члена (учасника) громадського об'єднання, його посадових осіб (крім оплати їх праці та відрахувань на соціальні заходи).

оплатой труда я так понимаю есть ГПД или з/п, но не доход ФЛП.
все ИМХО, не обслуживала ГО.

26/11/19 01:32  LvivMetsenas   Дерево
Доброго дня, колеги!
Я є засновником Громадської організації, зараз я не обіймаю там жодної офіційної посади і не обіймав протягом останніх півтора роки.
Зараз є потреба отримати кошти від цієї ГО за консультування по одному проекту: чи можу я їх отримати по договору зі мною як ФОП чи краще по цивільно-правовому договору?
Наперед вдячний за інфо!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100