RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Директор - засновник нерезидент без трудового договору (контракту) та без зарплати


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/12/19 10:05  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > parhomenkojeny    15/12/19 19:42Дерево
Якщо без укладання трудового договору - то дозвіл не потрибен. Але виникає питання: а навіщо такі складнощі? ДПІ звітність все одно не прийме, якщо особа не буде у обліках визначена як керівник. А якщо буде визначена - то треба буде реєструвати трудові відносини, без цього штраф немаленький. А в інших питаннях ніякий "корпоративний лиректор" не потрібен, оформляйте довіреність - і буде Вам щастя.

15/12/19 19:42  parhomenkojeny   Дерево
Створено нове ТОВ, засновник та єдиний учасник якого фізична особа нерезидент, яка має посвідку на тимчасове проживання в Україні. З метою мінімізації витрат перші пів року підприємство не буде здійснюватися господарської діяльності, та відповідно засновник хоче сам виконувати функції директора без укладення трудового договору та відповідно без будь якої винагороди. Як відомо у цьому питанні є рішення суду, прийняте восьмим апеляційним адміністративним судом в постанові від 14 березня 2019 року по справі №вісімсот пятдесят сім / тисячу чотириста сімдесят шість / девятнадцять де суд дійшов висновку, що відносини, які виникають при виконанні засновником функцій директора підприємства без укладення трудового договору, є корпоративними, а отже, обов'язок укладати трудовий договір, нараховувати та сплачувати заробітну плату у такому разі відсутній.
Проте у моемі випадку мова йде про іноземця засновника - учасника. Чи потрібен такій особі дозвіл на працевлаштування щоб виконувати функції директора без трудового договору и зарплати?
В кого була така ситуація, будь ласка, поділіться досвідом. Наперед вдячна за відповідь і допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100