RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Политфорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

С Днем Независимости, Украина!

Страницы: << 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... >>    Всего: 11

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

2/09/10 14:51  panch > taksist2000    2/09/10 14:48Дерево
то з Вашої точки зору, бо Ви себе із хохлами не осоціюєте.

2/09/10 14:50  panch > Козак-вітер    2/09/10 14:47Дерево
ну Ви знов з вітряками воюєте :-(

2/09/10 14:48  taksist2000 > panch    2/09/10 14:34Дерево
хохли і українці - дві різні нації. так само як і кацапи та росіяни. тож все логічно - хохлам не можна те, що можна українцям. тут немає розбіжностей.

2/09/10 14:47  Козак-вітер > panch    2/09/10 14:34Дерево
На 19-му році державної незалежності України з’ясувалося, що цієї незалежності немає. Більше того, за цей час країна стала залежнішою політично й економічно як від Заходу, так і від Росії. Отже, державний курс виявився хибним.
На чому він грунтувався? Усі 19 років зусилля держави спрямовувалися на творення так званої політичної нації, тобто локальної мультикультурної, мультиетнічної і мультирасової спільноти, об’єднаної спільним громадянством. Цей курс зафіксовано в Конституції 1996 року, яка починається словами ”Верховна Рада України від імені Українського народу — громадян України всіх національностей…”. Це означає, що юридично Український народ — це громадяни України будь-яких національностей, тобто етносів.
Перешкодою до формування політичної, тобто безетнічної нації, була велика частка українського етносу — близько 80%. Для її зменшення систематично здійснювалася політика розмивання української ідентичності, витіснення українців за межі України й заселення її мігрантами.

Сутністю цієї політики став резонансний медійний проект телеканалу ”Інтер”, присвячений 19-й річниці незалежності України. Його навіть можна назвати державним, адже власником згаданого телеканалу є голова СБУ.
Проект складається з 14 відеороликів, показаних в ефірі й викладених на сайті "Інтера". У 13 з них показані національні меншини України. Вони консолідовані, расово однорідні, з підкресленою етнічною ідентифікацією. Вони активно плекають свою етнічну культуру, тому навіть державний гімн України співають власними мовами. Кожний із цих 13 відеосюжетів завершується підписом: ”Україна — Батьківщина для 125 тисяч азербайджанців”, ”... для 100 тисяч українських вірменів”, а також — згідно з порядком викладення на сайті ”Інтера” — білорусів, угорців, росіян, циган, євреїв, грузинів, румунів, поляків, гагаузів, татар і греків.

Заключний, 14-й ролик, присвячений усій ”політичній нації”, що складається з етнічних меншин, тому він завершується підписом: ”Україна — Батьківщина для 46 млн українських громадян різних націй та віросповідань”. Третина зі знятих у ролику громадян ”політичної національності” належить до негроїдної раси. ”Політична нація” співає гімн державною мовою — ”рівною серед рівних”.

Характерно, що в цьому медіапроекті не знайшлося місця для українського етносу — титульного народу України. Ролика з підписом ”Україна — Батьківщина для 36 млн. українців” не було. Це наочна ілюстрація того, що проект ”політична нація” — це проект ”Україна без українців”.

Проект творення локальної ”політичної нації”, прив’язаної до території єдиним громадянством, виявився непродуктивним, отже, помилковим. І чим швидше Україна від нього відмовиться, тим краще буде для всіх.

Що взамін? Відповідь диктує глобалізація, тобто планетарний процес формування цілісного інформаційного та економічного простору на базі комп’ютерних технологій. Новостворювана глобальна людська цілісність може існувати тільки за умови правильного внутрішнього структурування. Природними, а тому найстійкішими структурами людства є етноси і створювані ними етнічні держави.
Проект локальної ”політичної нації” зазнав поразки тому, що суперечить глобальним тенденціям і є безнадійно застарілим. Щоб переконатися в цьому, Україні вистачило 19 років ”ліберального експерименту”. Цей період не повинен стати ”пропащим часом” — здобутий негативний досвід повинен спрацювати на наше майбутнє.

Україна може розвиватися тільки з урахуванням реальних цивілізаційних тенденцій. У сучасному глобалізованому світі успіху досягають тільки глобальні проекти, основані на культурних цінностях. Тому Українську державу необхідно творити як глобальний проект, що оснований на цінностях української етнічної культури і при цьому відкритий до всього найкращого, створеного іншими етносами Землі.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

2/09/10 14:34  panch > Козак-вітер    2/09/10 14:28Дерево
ну припустимо кричать про СС Галичину а Роланд та Нахтігаль просто з нею плутают від великого розуму
а РОА то дійсно найбільше колоборантське угруповування громадян срср.
звичайно Роланд і тп. дратує набагато більше ніж РОА.
бо наши то шо а от каклам нізя ні в коім случає :-)

2/09/10 14:28  Козак-вітер > георги8    2/09/10 11:49Дерево
Літній чоловік говорив про те, що незалежність слід здобувати щодня і щодня доводити, що ми її варті. А щоб стати вільними, треба хотіти стати вільними.

Не буду говорити, чи був Бандера героєм. Але він був лицарем. 1941 рік... Уся Європа схилилася перед Гітлером. І Бандеру, якого арештували, офіційна влада Німеччина просить: відмовся від акта проголошення незалежної Української держави і тебе відпустять. Хто зважився сказати тоді Гітлеру: “Ні”? Хто? Тільки Бандера. Й опинився в німецькому концтаборі. Його братів німці у цей час забивають в інших концтаборах.

У той самий час, коли Молотов з Рібентропом були в чудовій спілці, аж до проведення спільних парадів, коли Москва активно допомагала Гітлеру своєю сировиною, хлібом (аж до 1941 року), було створено два українських батальйони, які нараховували не більш як сімсот солдатів. У російських військових формаціях при німецькій армії налічувалося понад два мільйони росіян.
Кричать про тих сімсот українців... А про два мільйони чомусь не дуже говорять. Більше того, власовців реабілітували.

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

2/09/10 14:22  taksist2000 > георги8    2/09/10 11:49Дерево
забув додати - фобія передбачая БЕЗПІДСТАВНИЙ страх. якщо боятися нічого то ваше визначення вірне і дійсно не треба так сильно перейматися та боятися. якщо ж боятися є чого то це більш схоже на БЄСПЄЧНОСТЬ причому злочинну.

2/09/10 14:21  taksist2000 > георги8    2/09/10 11:49Дерево
пишіть про фобії тим, хто нападати хоче аж свербить йому. це ми їхні міста пропонували бомбити та піддавати ядерним ударам? чи, може ми на навчаннях умовним противником росіян оголошуємо та тренуємося їх вбивати? у кожній війні є той, хто нападає та той, хто обороняється. підозріло виглядає умовляння тих, хто обороняється не підвищувати свою оборонну могутність. занадто схоже на допомогу нападнику. зніміть рожеві окуляри і подивіться, хто знаходиться на півночі - брат, що останнє віддасть чи браток з великої дороги, що вже на одного брата напав /грузія/.

2/09/10 11:49  георги8 > taksist2000    2/09/10 10:31Дерево
Фо́бії (грец. φόβος — страх, побоювання) — непереборні нав'язливі страхи. Бувають при деяких психічних захворюваннях, неврозах, іноді при перевтомі, після психічного зворушення.
Візьміть будь ласка до уваги , щн є час.

2/09/10 11:05  Прилуки-33 > taksist2000    2/09/10 09:16Дерево
Что ты носишься с "САМОПОВАГОЙ",пусть тебя люди уваают,если ты этого заслуживаешь,недобитый коммуняка,а твои "аргументованi заперечення" мне не нужны.С дураками стараюсь дело не иметь.Сочиняй историю,что Англия победила в войне и пошел ты на ...

2/09/10 10:31  taksist2000 > георги8    2/09/10 10:05Дерево
знаєте, коли подвиг героїв вороги заперечити не можуть то вони починають заперечувати потрібність подвигу. хлопці пішли чинити спротив військовій іншоземній агресії. про яке безглуздя та використання ви говорите? ви вважаєте, що відмова чинити військовий спротив окупантам може бути чимось логічно виправдана? я так не вважаю а тому усі спроби присікатися до подвигу хлопців оцінюю як дії, що спрямовані проти нашої держави. є така штука - визнання. я визнав їх подвиг. ви судячи з усього ні якщо намагаєтеся оговорки робити. то ваше право. для мене спротив окупанту - подвиг а спроба применшити значення цього подвигу - злочин. і неважливо це робиться в усній формі чи вилученням цієї правди з книг по історії. це робота ворога і кожен, хто це робить - помічник ворога.
стосовно пошуку ворогів. історія україни є доказом того, що якщо не бути готовим до війни то прийде окупант і все, що залишиться - студентам вмирати як вмирали герої Крут. скільки ще раз історія повинна повторитися щоб люди зрозуміли: живеш поряд з ведмедем - повинен мати рушницю та міцні двері. у нас є ворог і злочинно не бути готовим до війни з ним тим більше, що війна буде на нашій території а не на території ворога. і ворога цьогоми не шукали, він сам нас знайшов. а закиди стосовно пошуку ворога логічно було б почути саме від представників ворога а не від людини, що бажає щастю саме нам а не ворогу.
стосовно неможливості побудови нормального суспільства. в нає є одна головна перешкода. відсутність єдності в суспільстві. як тільки єдність з'являється то суспільство відразу починає рухатися туди куди треба. приклад прибалти, поляки, інші бувші раби росії. сьогодні вони загнали русскоущємльонних під лавку і ті там сидять і лише попискують бо не взмозі завадити руху тих країн у европу хоча хотіли б щоб було все навпаки. і лише ми та білоруси все ще дуркуємо, бавлячись у гру БЄСКОРИСНАЯ ЛЮБОВ ДО СТАРШОГО БРАТА. скільки будемо в бік росії дивитися - стільки й будемо дурні, бідні та нещасливі.

2/09/10 10:05  георги8 > taksist2000    2/09/10 09:28Дерево
Ви знаєте читаючи Ваши пости , у мене на думку крім слів з пісні "... кипит наш розум возмущенный" нічого не приходить , Вас би в громадянську , ви б були гарним більшовиком , ті теж тільки душити вміли , а побудувати нормальне суспільство не змогли , ще раз Вам кажу годі шукати ворогів та готуватися до війни . Тощо хлопці-студенти герої , це факт , але перш за все вони жертва , жертва безглуздя і делитанства , їх просто похабно використали , а потім щоб сховати це зробили їх героями .

2/09/10 09:28  taksist2000 > Шариков    1/09/10 21:31Дерево
що значить треба помістити у підручники? може ви хотіли сказати не треба вилучати з підручників?
стосовно комсомольців. вважаю комсомольців, комуністів злочинцями, представниками секти, що загробила життя та майбуття сотням мільйонів людей. тож їхні проблеми і їхні невдачі є і були позитивом. якщо вам перемоги комсомольців здаються позитивом - то ваше право. хоча як на мене заборона - то мало, скарати на горло всіх керівників комсомолу та компартії - було б чесно по відношенню до пам'яті про тих, кого вони погубили у громадянську війну.
стосовно героїв Крут. студенти йшли добровільно, хіба ні? їх подвиг стає ще визначнішим з урахуванням того, що вони знали і бачили неможливість перемоги однак пішли на смерть і не здалися.
я не проти якщо ви свого сина виховаєте на тезах, що в Україні окрім як по наказу ублюдків ніхто не йде в бій. мій син виховується на прикладі героїв Крут, що пішли на смерть бо так звеліло їм їх сумління патріота. і колись, у скрутний час для нашої батьківщини виховані патріотами стануть до бою а невиховані будуть чекати приходу окупаційної влади щоб співробітничати з нею, бути бургомістрами та поліцаями. і тут немає нічого образливого, не кожен здатен встати як тоді встали студенти і піти на явну смерть. це потрібно мати велике серце.

2/09/10 09:16  taksist2000 > Прилуки-33    1/09/10 15:32Дерево
щоб надати аргументовані заперечення я повинен визнати, що відповідаю. відповідь означає, що з людиною спілкуюся. а я не спілкуюся з людьми, яким коли нічого сказати строчать у приват образи а потім знову намагаються публічно щось писати. мені самоповага дорожча за будь-яку розмову, вибачте.

2/09/10 02:53  Шариков > ОК АКА Олюня    2/09/10 01:56Дерево
Ребята были уверены в том,что совершают героический подвиг,а вот те,корые их послали заведомо на погибель,зная что они никого не остановят, явные сволочи.

2/09/10 01:56  ОК АКА Олюня > Шариков    1/09/10 21:31Дерево
поройте историю, как шли эти молодые ребята, и что у них было в голове. чай, не срочники нынешние были, и не ПТУшники сегодняшние. куда и за что пойдут нынешние? на какие амбразуры?

1/09/10 21:31  Шариков > taksist2000    1/09/10 09:36Дерево
Это нужно обязательно поместить в учебники,чтобы наши дети знали,как взрослые дяди послали на смерть не обученных молодых ребят,против регулярной армии.Все эти ребята погибли,а теперь другие дяди,чтобы оправдать это преступление,делают их героями.Аналогичный случай был в те времена у большевиков.Они послали молодых ребят комсомольцев против банды зеленых.Возле Триполья они попали в засаду,многие погибли,а над теми кто попал в плен поиздевались и утопили в Днепре.Я считаю,что ублюдкам,совершившим два этих преступления,никогда не будет прощения и никакие они не герои,а жертвы амбиций,а если вам нужны герои,то ищите их в другом месте.

1/09/10 15:32  Прилуки-33 > taksist2000    1/09/10 09:40Дерево
Таксист,а ведь ты бывший член КПСС и возможно бывший партийный работник. Я тебя узнал по почерку-нечем крыть цепляй ярлык врага народа или шпиона и донос в КГБ. Ты же даже не способен прочитать и понять,что написано.Для тупых повторяю: "ЕСЛИ ВЫ НЕ СОГЛАСНЫ С ПАКТОМ МОЛОТОВА И РИБЕНТРОПА,то установите историческую справедливость:отдайте Польше Западную Украину,Румынии-Буковину,Венгрии Закарпатье....",а ты как хотел и рыбку съесть и хер сесть? Ты же проклинаешь СССР,а благодаря тому,что с Гитлером заключили пакт,эти территории отошли к Украине.Вот так,знаток истории;а книги надо читать от начала и до конца,может быть поумнеешь. Ну а насчет денег,которые мне платит "Туречина и Польща",то с 14лет от токаря (с14 лет в 1942г.)до главного иненера завода,в отличие от тебя,я зарабатывал честно.

1/09/10 14:19  taksist2000 > panch    1/09/10 14:10Дерево
в розмові можуть порозумітися навіть фашист з комуністом якщо будуть дотримуватися правил полеміки. якщо ж правил не дотримуватися то не порозуміються навіть мєдвєпут з путіномєдвєдом.

1/09/10 14:10  panch > taksist2000    1/09/10 14:04Дерево
і те добре :-)
в інеті такі завершення взагалі рідкість

1/09/10 14:04  taksist2000 > panch    1/09/10 13:50Дерево
стосовно того, що срср дав дуба. особисто свідок, саме так і було.
про війну більше не спеерчаюся - ви залишайтеся на вашій точці зору, я залишуся на своїй.

1/09/10 13:50  panch > taksist2000    1/09/10 12:55Дерево
ну тоді Вам треба сказати, що у війні немає переможців
ні в цій ні взагалі в будьякій
я ж вважаю, що з військової точки зору СРСР тоді війну виграв.
але оскільки утворення то було виключно гротескним, то з часом воно дало дуба.
але зовсім не через війну.

1/09/10 12:55  taksist2000 > panch    1/09/10 12:47Дерево
стосовно мислення під час війни. абсолютно згоден. думати треба до війни та після, під час війни треба вбивати та виживати, думати ніколи.
стосовно людських та християнських позицій, що з них неможливо виграти. захід виграв.
стосовно того, що срср виграв війну з військової точки зору. мабуть краще мене зз вами не сперечатися, бо я маю за відправну точку життя кожної людини. ворога, росіянина, єврея, українця, нігерійця...ви маєте за відправну точку або ми або вони. ми так ніколи не домовимося. дляч мене вбита людина вже трагедія і якби була моя воля то змінена мораль людей робила б вбивство людини настільки рідкісним явищем, що ми б вбивство громадянина країни мали б за таку саму катастрофу як мають у ватикані /скільки їх там. що вони кожну любдину на вагу золота мають/.
не можна розмірковувати масштабно якщо мова йде про життя людей. формула вбити мільйон щоб жили два страхітлива і її автору треба руки повиривати.

1/09/10 12:50  panch > taksist2000    1/09/10 12:38Дерево
третя стороно повинна не тіко мати дулю в кишені але й хоча б її комусь показувати.
крім УПА та іже с німі я не знаю хто ще показував дулі німцям, полякам, совєтам.
інші я так розумію боролися переважно по льохах.

репресії мали на мету знищити навіть можливість супротиву, там де часто ніякого супротиву не було.
був би супротив то можна про якусь 3-тю сторону казати.
а так - наврядчи.

1/09/10 12:47  panch > taksist2000    1/09/10 12:38Дерево
знаєте
я думаю як йде війна то це трохи не той час жеби мислити людськими і загальнохристиянськими категоріями.
ну це якщо хочеш виграти звичайно.
війна то по суті суцільне аморальне вбивство заради вищих ідей, які ще й незрозуміло хто насправді сповідує, хто прикидається, хто просто ідіот а кого змусили.

із загальнолюдських та християнських позицій війну взагалі неможливог виграти. в ній можна тіко програти - тобтто чинити аморальні вчинки, вбивати, вмирати ставати каліками.

а от з військової - запросто.

от СРСР і виграв ту війну в Рейху саме з військової точки зору. і буб тим учасником війни який сам зазнав і найбільших втрат але й завдав найбільших втрат ворогу.
тому і був головним здобувачем тої перепоги.

1/09/10 12:38  taksist2000 > panch    1/09/10 10:30Дерево
стосовно того, що срср начебто переміг бо захопив пів-европи.
сталін хотів всю европу. тим самим він отримав би право стати головнішим за лєніна бо лєнін на те неспромігся. і заради цієї цілі сталін готовий був всі совіти повбивати, всіх людей але свого добитися. а оскільки обламалося то перемогою оте він не вважав. якби вважав то святкував би. а свят 9 травня не було при сталіну.
стосовно того, що срср з військової точки зору найбільше зробив для перемоги над німеччиною.
допоки ви будете розмірковувати сталінськими мірилами успіху ми нікуди не дійдемо. бо з військової точки зору НЕВАЖЛИВО скільки людей полягло в атаці якщо ціль досягнута. я вам пропоную мислити людськими, загальнохристиянськими категоріями згідно яких кожна смерть людини то зло а хто повбивав найбільше людей - той найбільше зло. а найбільше зло не може перемогти бо як воно переможе людству каюк.
неможна судити про перемогу лише тим, хто закидав смертями своїх людей ворога. це вам скаже римський воєначальник Пірр. це дорога у прірву. якщо московитам не жалко своїх 150 мільйонів чи скільки там їх витратити на те, щоб розв'язати пупок у гонитві за світове панування то нам воно нащо? нас вони бачать за свою прислугу, за гарматне м'ясо, що буде їм допомагати здобувати світ.
про своє треба думать. ми були третьою стороною і якщо не почнемо нарешті про свої інтереси думать то у наступній війні знову будемо обслуговувати чиїсь інтереси.
стосовно третьої сторони. навіть сталін їх вважав третьою стороною. якби не вважав то не було б репресій стосовно тих, хто був на окупованій території.

1/09/10 10:30  panch > taksist2000    1/09/10 10:19Дерево
нє
ну так третя сторона має щось робити щоб вважатится тією самою третьої стороно а не просто радіти чи не радіти загарбникам.
моя хата скраю то не ознака третьої сторони.

що америка менше втратила і більше виграла то і так ясно
тобто якщо дивитися в кого який КПД від тої війни, то дійсно в США він найбільший.
власне СРСР успішно врізало дуба і бувші нациські душогуби шлють посилки з їжею бівшим долєсним штірліцам.
тож з цього кута зору срср взагалі програло. бо жило убого, лякало всіх голою дупою і атомною бомбою а потмі зовсім зійшло на пси.

але чисто з воєнної точки зору СРСР зробило найбільше для перемоги на Рейхом.
він зтягнув на себе найбільші і найкращі сили ворога і зумів знищити їх в прямому бою. ціною велетенських втрат.

як же ж срср не перемогло як змогло поширити свій ублюдочний режим на такі країни Східної Європи як Угорщина, Польща навіт ьчастина самої Німеччини і тд?
то сама звичайна перемога.
коли переможеного грабують і забирають його території.

1/09/10 10:19  taksist2000 > panch    1/09/10 09:49Дерево
оун-упа - фігня. я не про те. я про людей, простих, що у мене, на слобожанщині, наприклад, щиро раділи приходу гітлера. неможна замовчувати той факт, що таких людей будо набатато більше за тих, хто вороже ставився до німців. історію треба вивчати такою якою вона була.

1/09/10 10:18  taksist2000 > panch    1/09/10 09:49Дерево
позиції міняю лише за умови надання нових фактів. нових фактів не було. отже моя позиція незмінна - війну виграла англія за допомоги америки та союзника, що приєднався внаслідок агресії з боку свого союзника-німеччини/срср/. визначальна роль у війні належить америці. бо саме вона дала зброю срср і допомогу англії щоб відповідно срср побив німців на східному фронті а англійці - на західному. без америки німців би ніхто не переміг би. робітник заводу виточив деталь. але без власника заводу не було б ні станка, ні заготовки, ні можливості щось точити.
стосовно моральної сторони хто переможець так тут однозначно англія. стосовно отримання найбільших зисків - виграла америка однозначно.
стосовно найбільш дурного методу керування країною в час війни - тут переміг срср та сталін відповідно.
дуже часто допомогу гітлеру що надавав сталін виправдовують розрахунком перспективи для максимально кращого майбуття народів срср. тоді з такої логіки війну виграла америка а срср її програла. бо те місце, де опинилися "переможці" порядним словом назвати не можна тоді як американці отримали потужний економічний розвиток.
з гуманітарного кута зору теж війну виграла америка. втрати цивільного населення - 9300 чоловік. про десятки мільйов вбитих дурнею сталіна мовчу. фактично не німці вбивали совітів. а сталін руками німців. бо саме сталін в той час коли треба було шукати на заході союзників надсилав поздоровчі телеграми гітлеру з приводу захоплення парижу. це не забувається.
стосовно того, що америка нечухалася коли в срср гинули мільйони совітів. а чого вони повинні чухатись за загибель людей, що плескали у долоні коли виголошувалися промови стосовно скорої загибелі капіталістичного заходу взагалі і америки зокрема? рузвельт міг взагалі як сталін вчинити - надсилати поздоровчі телеграми гітлеру з приводу взяття мінська, києва. сталін же так робив. америка за своїх громадян дбає і не повинна дбати за чужих. коли людина це розуміє то вона обирає президентом особу яка у перемовинах по газу вириває найбільш вигідну ціну а не стає навколішки і просить скинути сотню доларів. тим більше що та сотня пішла в карман ахмєтова а з наших карманів буде забрана підвищенням ціни на газ.
рузвельт, черчіль дбали про своїх людей. сталін дбав про свій імідж. з точки зору коли дбаєш про людей критична кожна смерть кожної людини. коли дбаєш про імідж неважливо скільки треба вбити людей заради іміджу - важлива кінцева мета. тож коли кажуть фразу МИ ЗА ЦЕНОЙ НЄ ПАСТАІМ нормальна людина розуміє, що це дурна фраза а ненормальна сцикає окропом до стелі.

1/09/10 09:49  panch > taksist2000    1/09/10 09:29Дерево
все ж я не бачу у Вашому тексті заперечення вирішальної ролі СРСР у перемозі най Рейхом
Англія дійсно ледве відбивалася. а от США скоріш прост овирішували свої проблеми з Японією і дійсно не дуже чухалися. чекали як підуть справи на східному фронті.
ади совєти не вкинули в топку війни мільйони людей у різноманітних сталінградвських битвах і форсуваннях Дніпра ще б велике питання, чи був би цей другий фронт і чим би взагалі завершилася Друга світова.
Україна 3-тя сторона?
ну...
була УПА
була ОУН
було проголошення незалежності у Львові і знищення абвером верхівки ОУН.
так. після цього відновлювали організацію і вставляли палки в колеса німцям.
але то партизанськавійна.
героїчна але приречена на поразку.

1/09/10 09:40  taksist2000 > taksist2000    1/09/10 09:29Дерево
стосовно віддавання територій, які були приєднані до України за часів срср. нехай та людина, що такий варіант пропонує скаже - вона турецький агент чи польський. бо хіба може український громадянин знаходячись у "здравом умє" пропонувати віддавати територію своєї батьківщини чужим країнам? а от патріот туреччини або польщі, що є засланим може запросто. тож на всі подібні провокації треба питатися - а скільки вам туреччина/польща в місяць платить за пропаганду державної зради?

1/09/10 09:37  panch > taksist2000    1/09/10 09:29Дерево
упаси боже мені в банка кредити брати та й ще із машиноє у заставі!
Ви шо!
в мене робота такі кредити і машини потім забирати :-)
моя то машина. за гроші куплена без всяких кредитів :-)

1/09/10 09:36  taksist2000 > Шариков    1/09/10 09:03Дерево
я вважаю сволотами тих, хто позбавляє наших дітей можливосты вчити героїчний подвиг студентів під Крутами. бо якщо наші діти не будуть вчити спражню історію а будуть вчити ту історію, яку нам наказала вчити окупаційна проросійська влада то людей, що будуть ставити запитання накшталт вашого буде занадто багато. причина - незнання матчасті. як можна обговорювати щось з людиною, що не знає предмету обговорення а має упереджене ставлення, що грунтується на трактовках? неможна вважати, що ти щось розумієш якщо читати лише трактовки.

1/09/10 09:35  panch > Прилуки-33    1/09/10 05:42Дерево
Крим Туреччині?
а шо - варіант! :-)
Західну Україну припускаю поляки не заберуть. Бо їм тоді треба Німеччині віддавати Щецин, Гданськ і Сілезію.
Але Крим Туреччині можна.
турки не проти.
татари теж.
а росіянам теж добре бо від України відходять :-)

1/09/10 09:29  taksist2000 > panch    31/08/10 17:16Дерево
ви промовляєте фрази, якими годували нас в школі. у когось вистачило кругозору критично подивитися на скомпрометоване джерело і пошукати істину у інших місцях, комусь затишно і комфортно жити ілюзіями.
стосовно неймовірних втрат. подвиг завжди є виправленням чиєїсь дурості. чи не дурість комуністів та сталіна призвела до того, що совітам треба було стільки українців повбивати щоб отримати перемогу? до речі росія позбавила нас а також інші республіки срср в тому числі грузинів права вважатися переможцями. якщо подивитеся парад перемоги 9 травня в росії то побачите, що росія самотужки подолала німців а вклад інших республік вже не згадується. окрім того вже давно пора ідентифікувати себе як третьою стороною у війні німців з совітами бо це логічно стосовно історичної правди. не теба соромитися або приховувати правду. гітлера зустрічали хлібом з сіллю на всій території України і щиро сподівалися, що нова влада буде краща за владу вусатого, мстивого недолюдка. тому і здавали комуняк, тому і співпрацювали з німцями. але це все тривало до того моменту як німці почали війну проти цивільного українського населення. а це доказ, що українці не ідентифікували себе з срср а ідентифікували себе окремо, ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ. саме цю правду десятиліттями комуняки намагалися приховати. вона зараз вам дсотупна, залишилося лише її осмислити і спитати себе -- чому українці не почалис против німцям з першого дня окупації алише тоді коли німці почали українське населення гнобити?
стосовно того, що німців подолав срср. якщо ви маєте авто, яке взяли в кредит і за яке виплатили 7% а 93% ще не виплатили то чиє авто -ваше чи банку? срср та його правонаступниця росія виплатили загалом 7% військової та економічної допомоги заходу. то чия то заслуга, що німців перемогли? якщо вам легше ві того що срср можна вважати робітником на фаблиці перемоги а володарем фаблрики америку та англію будь-ласка. робітник отримав зарплатню та пропив її вже на наступний день а володар фабрики отримав продукт - ПЕРЕМОГУ який його і досі.
стосовно того, що союзники чухалися з десантом. ця фраза дуже давня, їй більше 60 років. вона придумана, щоб приховати справжній хід війни. щоб було зрозуміліше про що мова вкажу як черчіль відповів сталіну на закид, що не вікривається другий фронт.
- ми з німцями воюємо з 39 року, хто нам допомогу другим фронтом надавав? у перекладі на звичайну мову це звучить так - СИДИ, ВУСАТЕ ЧМО І ЧЕКАЙ. ТИ НАМ НЕДОПОМАГАВ, КОЛИ НАМ СУТУЖНО БУЛО ТОЖ ЗАТКНИСЯ.
стосовно того, що союзники очікували. ви не знаєте предмету розмови. вивчіть, будь-ласка стан справ у англійців і ви зрозумієте, що їм було так важко, що не про другий фронт розмову вести треба було а про відбиття німецької висадки в англії. доказом є слова черчіля про напад німеччини на срср - це найщасливіший день для англії, сказав той. десятиліттями цю фразу оббріхували, виставляючи її якначебто доказ ворожості черчіля до срср. ворожість була але не в цій фразі. в цій фразі було щастя людини, що боролася за свою країну і прекрасно розуміла, що тепер німеччина не так сильно буде душити англію.
ми обговорюємо події, що відбувалися понад 65 років назад. невже за такий величезний проміжок часу люди не навчилися вирізняти брехню від правди? джерела зарав всы выдкриты, бери, читай, аналізуй. чи ми чекаємо, що черговий табачник напише одну-єдину версію історії і ми знову будемо діточок обманювати, кажучи що війна почалася в 41 році?

1/09/10 09:03  Шариков > taksist2000    31/08/10 15:42Дерево
Не считаете ли вы виновными тех сволочей,которые послали воевать с регулярной армией под Круты не обученных пацанов? Что Вы знаете о Трипольской трагедии? т

1/09/10 05:42  Прилуки-33 > panch    31/08/10 17:38Дерево
Мiсто Сталiнград знищив Микита.Ну а если Вы противник пакта Молотова-Рибентропа,то установите историческую справедливость:отдайте Польше Западную Украину,Румынии-Буковину,Венгрии-Закарпатье,Турции-Крым и все,а Вы в том числе,будут счастливы!

31/08/10 18:06  VV > taksist2000    31/08/10 17:04Дерево

31/08/10 17:38  panch > Прилуки-33    31/08/10 17:27Дерево
проте міста Сталінград вже немає.
а польске військо червоні доблесно постріляли в Катині в 39-му.
Армії Крайовій, що підняла повстання у Варшаві теж ніхто не допоміг. хоча міг.
"Войсько Польськэ Бэрлин брало,руськэ трохы помогало." - то така комуністична пропаганда ПНР.
поляки вважають героями саме АК.
як собі уявляють війну Радянської Армії проти Вермахту добре змальовує фільм "Ворог у воріт".
там і одна гвинтівка на двох і загран отряди НУВС за спиною у солдатів-смертників.

31/08/10 17:27  Прилуки-33 > taksist2000    31/08/10 17:04Дерево
В Париже до сих пор есть площадь "Сталинградская". А вы никогда не слышал "Войсько Польськэ Бэрлин брало,руськэ трохы помогало."

31/08/10 17:16  panch > taksist2000    31/08/10 17:04Дерево
а я от не згоден
починали дійсно як союзники
але вже потім, ціною неймовірних втрат гітлірівську Німеччину подолав саме СРСР
союзники до 43-го року чухалися з десантом, очікуючи, хто в борсанні двох імперій почне брати гору.

31/08/10 17:04  taksist2000 > Прилуки-33    31/08/10 16:34Дерево
німеччину перемогла англія.
допомагали їй у цьому америка та на американські гроші країна, що починала другу світову на стороні гітлера як союзник а під час війни перейшла в інший табір - срср.
саме тому на заході святкують перемогу над німеччиною без усіляких реверансів у бік срср бо його вважають "прімкнувшим" перебіжчиком.

31/08/10 16:50  panch > Прилуки-33    31/08/10 16:48Дерево
немає в нас інших
всі бувші комсорги та стукачі
так і живьом

31/08/10 16:48  Прилуки-33 > panch    31/08/10 15:18Дерево
Германию восстановила после войны Америка в противовес СССР и там провели люстрацию:не допускали фашистов и коммунистов в руководство,а у нас толку не будет,пока в верхах будут болтаться Кравчуки,Тигипки,Турчиновы,Матвиенки и прочая мразь.

31/08/10 16:34  Прилуки-33 > taksist2000    31/08/10 15:19Дерево
На уроках я хочуистории мне рассказывали тоже,что и вам,а теперь от вас я хочу узнать правду.

31/08/10 16:16  Козак-вітер > taksist2000    31/08/10 15:42Дерево
+1

31/08/10 15:59  taksist2000 > георги8    31/08/10 15:49Дерево
рубати не нам з вами. всі дії робить пересічний громадянин. всі ж мудрагелі, що пишуть мудрі та не дуже речі на форумах лише його нацьковують в хорошому та поганому сенсі.

31/08/10 15:51  panch > георги8    31/08/10 15:49Дерево
а Ви теж повірте
разом тепліше :-)

31/08/10 15:49  георги8 > taksist2000    31/08/10 15:42Дерево
Як казав А.С.Грибоедов в "Горе от ума " ,-"... Блажен , кто верует , тепло ему на свете ...", ну то Бог Вам суддя , тільки "не нарубайте дров".

31/08/10 15:42  taksist2000 > георги8    31/08/10 15:24Дерево
це ваше право.
у мене інше ставлення до України. я ставлюся до неї як до матері. а паскудити чесне ім'я матері в голову нормальній людині ніколи не прийде. а бузина ненормальний в цьому сенсі, відбитий наглухо.
стосовно негативного ставлення до закликів про початок війни. підтримую безумовно.
стосовно категоричних висловлювань. не підтримую. якщо знаю точно, що правий то форма передачі правоти неважлива. мені дітей не хрестити та карнегі не застосовувати.
стосовно образ. взагалі не спілкуюся з людьми, що переходять на образи. мені самоповага дорожча за будь-яку розмову.
стосовно врахування поглядів всіх регіонів держави - спроба примирити бджіл та ведмедя, вовка та овець. не вірю. є правда і є кривда. немає компромісу з брехнею і не буде ніколи. якщо з книг по історії вилучають героїв Крут то я не хочу і не буду навіть задумуватися чий це погляд і якого регіону. це дії ворога і тут можна або доппомогти ворогу або чинити спротив.

Страницы: << 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... >>    Всего: 11

Реклама

bigmir)net TOP 100