RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

КВЕД 61.90 заборона єдиного податку провайдеру


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/12/19 18:40  КИКА > ARM    26/12/19 11:23Дерево
Було в мене сподівання, що не так я це рішення розумію..
Мабуть, зайво питати, чи можна оскаржити порушення логічного ланцюжка, коли в ПКУ перелічені ознаки оператора (як і раніше було), а у ЗІРі зненацька заборона для провайдера.
Дякую за відповідь.

26/12/19 11:23  ARMОтправить письмо > КИКА    26/12/19 10:25Дерево
Верховний Суд дійшов висновку про те, що згідно із загальноприйнятою у правозастосуванні юридичною кваліфікацією змін до податкового законодавства Закон, який вносить зміни всупереч принципу стабільності, вважається чинним, оскільки не суперечить Конституції України, - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

26/12/19 10:25  КИКА   Дерево
17.12.19 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Інформаційно-довідковим департаментом Державної податкової служби України (далі – ІДД ДПС) на вебсайті zir.tax.gov.ua у категорії 107.01.01 розміщено інформацію, за змістом якої «фізична особа-підприємець, що здійснює діяльність з надання провайдерських послуг доступу до мережі, яка належить до класу 61.90 «Інша діяльність у сфері електрозв’язку», не може бути платником єдиного податку першої – третьої групи». В обґрунтування такої позиції ІДД ДПС посилається, зокрема, на підпункт 29В ЗІР з'явилсь 1.5.1 пункту 291.5 статті 291, підпункт 5 пункту 298.3 статті 298 Податкового кодексу України.

В мене два дещо незвичних питання.
1. Чи є на форумі людина, яка може спитати виконавця з ЗІРу, чого чекати провайдерам? Чи відмінять це хибне трактування, чи збирати валізу?
2. З огляду на ПКУ п." 4.1.9. стабільність - зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року" Чи підпадає таке роз'яснення під дію цього пункту і які перспективи розгляду на користь провайдера?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100