RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Нава ІПК без врахування рішення суду


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/12/19 13:44  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Kamillfo    27/12/19 09:04Дерево
ссылку надо копировать отдельно от текста

27/12/19 11:41  KamillfoОтправить письмо > ARM    27/12/19 11:34Дерево
Я тоже в уголовную перспективу не особо верю.
Получается какая-то безвыходная ситуация и безнаказанность фискалов, при чем в таком положение оказываются все кто обращался за подобными индивидуальными консультациями.
Хочу все-таки найти способ заставить налоговою выполнить требования закона, но пока в поиске, может на форуме общими усилиями получится?

27/12/19 11:34  ARMОтправить письмо > Kamillfo    27/12/19 09:04Дерево
перспектив для уголовного дела тут нет. На шкоду я бы тоже на рассчитывал...

27/12/19 09:04  KamillfoОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Прошу допомоги, пошук по сайту результату не дав.

Я, як фізична особа, у 2019 році звернувся до ДФС України за індивідуальною податковою консультацією, щодо обов'язку сплати за себе, як самозайнятої особи, з 2017 року ЄСВ, з одночасним перебуванням у трудових відносинах та сплатою за мене ЄСВ роботодавцем.
ДФС України у ІПК наполягає на сплаті ЄСВ.
Оскаржив ІПК у суді, суд ІПК скасував, вказав на відсутність підстав сплачувати ЄСВ за себе у періоди коли сплачує роботодавець, рішення набрало законної сили.
Вже ДПС України видає нову ІПК, посилається в ній на рішення суду, на ст. 53 ПК України, вказує номер справи, але у підсумку приходить до висновку, як і у первинній ІПК – я повинен сплачувати за себе ЄСВ.
Оскаржувати нову ІПК знов до суду, якесь замкнуте коло?
А якщо поглянути на цю ситуацію, як на службову недбалість ст. 367 КК України, посадової особи, яка підписала нову ІПК, чи це безперспективний шлях з погляду "заподіяння істотної шкоди"? [link]
Можливо у Вас була подібна ситуація.
Заздалегідь вдячний.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100