RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Мова відповіді на звернення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/01/20 11:43  kyivlegalОтправить письмо > Вертополь    31/12/19 09:35Дерево
не ломайте собі голову, відповідайте білорусам білоруською ))

31/12/19 09:35  Вертополь > Willy    30/12/19 16:21Дерево
Це все зрозуміло, мене цікавить якщо з Білорусі надходить звернення російською мовою, чим передбачено, що відповідь необхідно давати їм українською, яку можливо через гугл перекладач доведеться білорусам потім перекладати )), чи є можливість відповісти на їх зрозумілій російській мові ?

30/12/19 16:21  Willy > Вертополь    30/12/19 11:46Дерево
ЗАКОН УКРАЇНИ Про звернення громадян
Стаття 6. Мова звернень і рішень та відповідей на них
Застосування мов у сфері звернень громадян і рішень та відповідей на них визначає Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".
------------------------
ЗАКОН УКРАЇНИ Про забезпечення функціонування української мови як державної
Стаття 38. Державна мова у зверненнях до громадських об’єднань, політичних партій та інших юридичних осіб
1. Кожна особа має право звертатися державною мовою усно чи письмово до зареєстрованих в Україні громадських об’єднань, політичних партій та інших юридичних осіб зі зверненнями. Громадські об’єднання, політичні партії та інші юридичні особи, зареєстровані в Україні, на звернення, викладені державною мовою, надають відповідь державною мовою відповідно до Закону України "Про звернення громадян".
2. Зареєстровані в Україні громадські об’єднання, політичні партії та інші юридичні особи можуть також брати до розгляду звернення іншими мовами.

Стаття 54. Захист прав людини щодо застосування державної мови у сферах суспільного життя, визначених цим Законом
...
2. Особа може оскаржити до Уповноваженого рішення, дії або бездіяльність органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форм власності, їхніх посадових і службових осіб та працівників, якщо:
...
5) у відповідь на свої письмові звернення (пропозиції, зауваження, заяви, клопотання, скарги чи інші письмові звернення) особа отримала документ іншою мовою, ніж державна, всупереч вимогам цього Закону або якщо особа вмотивовано вважає, що мова, якою складено такий документ, не відповідає стандартам державної мови і це зроблено навмисно;
...
3. Особа може оскаржити до Уповноваженого рішення, дії або бездіяльність громадських об’єднань, політичних партій, інших юридичних осіб, їхніх посадових осіб та працівників, якщо:
...
2) у відповідь на свої письмові звернення (пропозиції, зауваження, заяви, клопотання, скарги чи інші письмові звернення) особа отримала документ іншою мовою, ніж державна, всупереч вимогам цього Закону або якщо особа вмотивовано вважає, що мова, якою складено такий документ, не відповідає стандартам державної мови;

30/12/19 12:33  ARMОтправить письмо > Вертополь    30/12/19 11:46Дерево
в зависимости от того какие объединения, партии или юр. лица будут писать ответ.

30/12/19 11:46  Вертополь   Дерево
Згідно ч.2 статті 38 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", зазначено, що зареєстровані в Україні громадські об’єднання, політичні партії та інші юридичні особи можуть також брати до розгляду звернення іншими мовами.
А відповідь якою мовою давати ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100