RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Надання письмових пояснень госпсуду


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/01/20 19:33  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kyivlegal    8/01/20 17:58Дерево
а где троллинг?! сказали бы спасибо

"реплики с грамматическими ошибками, затрудняющими восприятие изложенного, могут быть удалены" (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

8/01/20 17:58  kyivlegalОтправить письмо > ОК АКА Олюня    8/01/20 17:02Дерево
На форуме не рекомендуется троллинг, флуд (размещение большого количества сообщений, не несущих смысловой нагрузки), офф-топик (обсуждение вопросов, не имеющих отношения к теме форума), общение в режиме чата (обсуждение личных вопросов, не представляющих интереса для большинства участников Форума). [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

8/01/20 17:02  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kyivlegal    8/01/20 11:41Дерево
в назві кома перед "щодо" зайва )

8/01/20 11:41  kyivlegalОтправить письмо > Николай В    2/01/20 20:05Дерево
Останній раз послався на 161.5 ГПК, назвав документ -
додаткові пояснення, щодо окремого питання, яке виникло при розгляді справи.
Суд прийняв і врахував, все залежить від того, з якої ноги встала Феміда.
Пробуйте ))

2/01/20 20:05  Николай ВОтправить письмо > kyivlegal    1/01/20 19:17Дерево
Дякую за думку! Згоден в цілому. Стосовно 2-го варіанту не подходить, дуже великий обсяг. А тому "приймати їх чи не приймати, це вже вирішить суд" - згоден, принаймні кодексом не передбачено, як відносно доказів, якісь імперативні конкретні дії суду у такому випадку.

1/01/20 19:17  kyivlegalОтправить письмо > Николай В    31/12/19 11:03Дерево
Варіанти:
1. Не обмежувати себе нормами права і надати додаткові письмові пояснення. Приймати їх чи не приймати, це вже вирішить суд, ваша задача - захистити права клієнта.
2. Викласти письмово промову в дебатах і долучити до матеріалів справи.

31/12/19 11:03  Николай ВОтправить письмо   Дерево
Справа розглядається в господарському суді у загальному проваджені. Позивачем було подано відповідь на відзив відповідача на позов. Відповідач заперечення на відповідь позивачеві не надсилав, мабуть і суду теж, ознайомитись з матеріалами справи не має можливості. Суд в іншому місті. Суд призначив розгляд справи по суті. З’явилась потреба, після вивчення судової практики ВС з аналогічних правовідносин, надати суду, ще до судового засідання з розгляду справи по суті, пояснення. Яка Ваша думка колеги, чи має право з огляду нижченаведеного позивач надіслати у цей період (до розгляду справи у судовому засіданні) свої письмові пояснення з предмету спору? Я вважаю, з огляду на нижченаведені процесуальні норми – не має права. А щодо доводів? Думаю має і бажано направити копію доводів іншій стороні по справі, адже інша сторона має знати зміст поданих до суду документів позивачем до початку розгляду справи по суті.
ПОЗОВНЕ ПРОВАДЖЕННЯ
Глава 1. Письмові заяви учасників справи
§ 1. Заяви по суті справи
Стаття 161. Види та зміст заяв по суті справи
1. При розгляді справи судом в порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом.
2. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.
3. Підстави, час та черговість подання заяв по суті справи визначаються цим Кодексом або судом у передбачених цим Кодексом випадках.
4. Подання заяв по суті справи є правом учасників справи.
5. Суд може дозволити учаснику справи подати додаткові пояснення щодо окремого питання, яке виникло при розгляді справи, якщо визнає це необхідним.
§ 2. Заяви з процесуальних питань
Стаття 169. Заяви, клопотання і заперечення
1. При розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань.
2. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, або на вимогу суду заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.
3. Заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлений, він встановлюється судом.
Стаття 170. Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення
1. Будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:
Стаття 42. Права та обов’язки учасників справи
1. Учасники справи мають право:
1) ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень;
2) подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам;
3) подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
4) ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти;
5) оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках;
6) користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.
2. Учасники справи зобов’язані:
1) виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу;
2) сприяти своєчасному, всебічному, повному та об’єктивному встановленню всіх обставин справи;
3) з’являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов’язковою;
4) подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази;
5) надавати суду повні і достовірні пояснення з питань, які ставляться судом, а також учасниками справи в судовому засіданні;
6) виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки;
7) виконувати інші процесуальні обов’язки, визначені законом або судом.
Глава 6. Розгляд справи по суті
§ 1. Загальні положення
Стаття 194. Завдання розгляду справи по суті
1. Завданням розгляду справи по суті є розгляд та вирішення спору на підставі зібраних у підготовчому провадженні матеріалів, а також розподіл судових витрат.
Стаття 195. Строки розгляду справи по суті
1. Суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження - не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку.
2. Суд розглядає справу по суті протягом тридцяти днів з дня початку розгляду справи по суті.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100