RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Позов про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

16/01/20 16:54  Юрики > Еще вопрос    16/01/20 16:07Дерево
А разве здесь правовая проблема в оценке? Мне известна только позиция ВСУ о праве наследников при неоконченной приватизации жилья. По земле я такого не встречал. Может и есть.
Но тогда иск нематериального характера.

16/01/20 16:07  Еще вопрос > Юрики    14/01/20 21:41Дерево
"Ціна позову дійсна ринкова, а не якась там "...
А если ситуация несколько другая. Наследодатель не завершил до конца процедуру приватизации земли. Получил решение о выделении в собственность, но право собственности не зарегистрировал. В регистрационной службе говорят идите в суд, берите решение о разрешении завершить процедуру приватизации и получить правоустанавливающие документы на имя наследника. Т.е. участок еще не в собственности.
Какая цена иска в данном случае? Как для неимущественных исков?

15/01/20 15:39  Yuljust > Юрики    15/01/20 14:06Дерево
Спасибо Вам за помощь. Я возьму во внимание все Ваши рекомендации плюс еще судебную практику посмотрю более детально

15/01/20 14:06  Юрики > Yuljust    15/01/20 13:47Дерево
Это серьезно? Суд должен признать право собственности на основании ксерокопии? И я уже ответил ранее:"Я вам в фотошопі можу намалювати, що завгодно." Ну если "це тільке затягне час", то тогда делайте как хотите.

15/01/20 13:47  Yuljust > Юрики    15/01/20 11:53Дерево
Є копія ДержАкту, є оголошення в газеті про втрату оригіналу Державного Акту.Дублікати ДержАктів не видаються, якщо я це знаю - навіщо мені звертатись до органу, що його видав, якщо це тільке затягне час, чесно - не розумію Вас... Щодо ринкової вартості, то я вже зрозуміла, що Ви мали на увазі...

15/01/20 11:53  Юрики > Yuljust    15/01/20 10:57Дерево
Тобто, нотаріус сказав, дайте оригінал держакту на землю, ви сказали немає, і це називається він перевірив? А що ви робили б якби правовстановлюючий документ був не на землю, а на будинок (нотаріальний договір). Те ж би йшли в суд, чи може отримали б у нотаріуса дублікат?
Дійсна вартість п.12а-[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Як визначати дійсну вартість без експертизи розповідати не буду.

15/01/20 10:57  Yuljust > Юрики    14/01/20 21:41Дерево
Дякую Вам за відповідь. Але не розумію, навіщо мені підтвердження органу про видачу ДержАкту , т.я. при зверненні до нотаріуса здійснювалась перевірка всіх документів правоустановчих ....і ще питання: як можна визначити дійсну ринкову вартість ? Заздалегідь вдячна Вам за відповідь

14/01/20 21:41  Юрики > Yuljust    14/01/20 17:06Дерево
Спочатку необхідне підтвердження органу про видачу такого Держакту. Я вам в фотошопі можу намалювати, що завгодно. Потім відмова цього органу у видачі дублікату. Потім суд. Потім не ЦНАП, а замовлення техдокументації для кадастрового номеру. Потім не знаю. Мабуть держкадастр з перетіканням у держреєстр речових прав.
Підсудність виключна. Ціна позову дійсна ринкова, а не якась там нормативна...

14/01/20 17:06  Yuljust   Дерево
Потрібна допомога із визначенням порядку дій спадкоємця, якому постановою нотаріуса відмовлено у видачі свдоцтва про право на спадщину на земельну діяднку, що належала померлому. Підстава для відмови нотаріуса- втрата оригіналу держ акту на право приватної власності на землю. Проблема в тому, що є копія втраченого держ акту старого зразку 2002 року, із відсутнім кадастровим номером( на час видачі таких актів не зазначався). Хто стикався з подібним - який алгоритм дій - спочатку в суд для отримання рішення про визнання права власності, а потім - до ЦНАПУ , Держгеокадастру - для переоформлення ? Якщо так, то як визначити ціну позову ( відсутня нормативна грошова оцінка, яку неможливо провести без кадастрового номеру ділянки).А ще цікавить - чи подається позов за місцем проживання Спадкодавця та Спадкоємця ( це буде місто), а чи за місцем розташування земельної ділянки ? Заздалегідь дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100