RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Будет ли засчитываться в юрстаж, если студент работает на 4м курсе?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/01/20 11:30  Oleg4896 > lawyerLa    28/01/20 15:51Дерево
Звичайно, що ні. За п. 2 ч. 3 ст. 6 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" стаж роботи в галузі права - стаж роботи особи за спеціальністю після здобуття нею повної вищої юридичної освіти.

Відповідно до Рішення НААУ від 25.09.2015 року № 106 "Про затвердження роз’яснення з питань стажу роботи в галузі права для набуття особою права на заняття адвокатською діяльністю" для здобуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні слід враховувати стаж роботи в галузі права після здобуття претендентом повної вищої юридичної освіти (вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра та/або після отримання диплома спеціаліста, магістра).

28/01/20 16:47  headstaff > lawyerLa    28/01/20 15:51Дерево
Визначити завдання, обов’язки, кваліфікаційні вимоги для різних професій можна за допомогою кваліфікаційних характеристик, наведених у Випусках Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (далі — ДКХП).

28/01/20 15:51  lawyerLaОтправить письмо   Дерево
Будет ли засчитываться в юридический стаж, если студент работает на 4м курсе?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100