RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Процедура нотаріального посвідчення та реєстрації Статуту ТОВ в новій редакції


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/01/20 13:07  D.YurОтправить письмо > 2694    30/01/20 10:26Дерево
Дякую за відповідь

30/01/20 12:49  D.YurОтправить письмо > klim-ko    30/01/20 10:20Дерево
Дякую за інформацію

30/01/20 10:26  2694Отправить письмо > D.Yur    29/01/20 17:06Дерево
Є ще кілька неприємних моментів: зміни до Статута державний реєстратор може не прийняти, а нотаріусу все одно що посвідчувати. Він посвідчить будь-яку редакцію, з цим якраз проблем нема. Як результат викинуті гроші і на нотаріуса і на реєстрацію. Краще спочатку проконсультуватись з тим же реєстратором. В ЦНАПах є дні в які можна отримати консультацію у реєстратора.

30/01/20 10:20  klim-ko > D.Yur    29/01/20 17:06Дерево
- Хто має прошивати Статут...проколом загальних зборів учасників ТОВ - все це робить нотаріус.
- Якщо нотаріус відмовляється нотаріально посвідчувати справжність підпису на документі, посилаючись на те, що йому щось не подобається в тексті, чи можна самостійно прошити Статут і протоколи, підписати його всіма учасниками та зареєеструвати у державного реєстратора? - ні, в такому випадку йдіть до іншого нотаріуса.

29/01/20 17:06  D.YurОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як правильно діяти в такій ситуації:
ТОВ приймає новий Статут, необхідно нотаріально посвідчити підписи та зареєструвати його у державного реєстратора. Такі питання:
Хто має прошивати Статут: засновник ТОВ (учасник) або нотаріус? Наскільки мені відомо, нотаріус при посвідченні справжності підписів на документі, прошиває його, наклеює бірку та ставить свою печатку. Чи вірно це?
Те ж саме з проколом загальних зборів учасників ТОВ, хто прошиває його, якщо він містить більше ніж одну сторінку?
Якщо нотаріус відмовляється нотаріально посвідчувати справжність підпису на документі, посилаючись на те, що йому щось не подобається в тексті, чи можна самостійно прошити Статут і протоколи, підписати його всіма учасниками та зареєеструвати у державного реєстратора?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100