RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Демонтаж огорожі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/01/20 10:04  2694Отправить письмо > yuliya84    30/01/20 09:39Дерево
Демонтувати обов'язково. За порушення штраф 17 тис.гривень. Обмеження доступу до водойм порушує ст.47 ВКУ, до того ж з 20.02.2020р. вступає в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування» №233-ІХ. Там також прописано, що обмеження безкоштовного доступу до водойм є підставою для розторгення договору оренди.

30/01/20 09:39  yuliya84Отправить письмо   Дерево
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка таке питання. Майно юридичної особи розташоване на орендованій земельній ділянці. Селищна рада яка надала землю в оренду звернулася до юр. особи з листом про демонтаж огорожі (яка відділяє територію) з метою безперешкодного доступу людям до узбережжя озера.Чи обовязково нам демонтувати огорожу, чи можна їм відмовити, якщо так то на підставі чого?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100