RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відсутні первинні документи


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/02/20 18:12  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > КИКА    3/02/20 13:45Дерево
А оце "головне, аби документальний дохід перевищував документальні витрати" яким чином стосується спрощеної системи? А думка податкової особисто мене взагалі не цікавить, до речі.

3/02/20 13:45  КИКАОтправить письмо > Евгений Осычнюк    1/02/20 15:38Дерево
Але, на думку податкової, закупівля товару у фізособи впливає на обов'язок обліку ПДФО такої фізособи, а отримання без документів спонукає підприємця на певні дії за отримання товару "безкоштовно", це на семінарі нам казали.
Але, враховуючи, що підприємець - спрощенець (без ПДВ) веде лише облік доходу у гривнях, а не в штуках товару помножених на затверджену ціну, то головне, аби документальний дохід перевищував документальні витрати.
Цікаво буде після обов'язку використання РРО спрощенцями.

1/02/20 15:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > MisterUmnik    1/02/20 08:42Дерево
Лише та, яка теоретично може впливати на оподаткуання доходу. Закупівля товару жодним чином на обсяг виручки від продажу не впливає.

1/02/20 10:07  ARMОтправить письмо > MisterUmnik    1/02/20 08:42Дерево
15% с сумы превышения лимита. если докажут превышение лимита (п. 293.4 НКУ), что маловероятно, хотя...
Вы обязаны хранить первичные документы, которые подтверждают цифры в отчётности, не менее 1095 дней со дня подачи декларации, в которой их использовали (ст.44 НКУ).
Если не окажется оригиналов первичных документов, которые подтверждают суммы в книге учёта или декларации, будет штраф 510 грн, в следующий раз оштрафуют уже на 1020 грн.
Наверняка есть еще и админ. штрафы.

1/02/20 08:42  MisterUmnikОтправить письмо > Евгений Осычнюк    31/01/20 19:11Дерево
тобто первинна докуентація не може бути об'єктом перевірки у цій стуації?

31/01/20 19:11  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > MisterUmnik    31/01/20 17:24Дерево
Визначальна фраза тут "пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань...", а у ФОП 2 групи факт закупівлі товару ніяк не впливає на сплату податків.

31/01/20 17:24  MisterUmnikОтправить письмо > kyivlegal    31/01/20 17:17Дерево
Звісно ні! Але Платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством (п. 44.1 ПКУ).

31/01/20 17:17  kyivlegalОтправить письмо > MisterUmnik    31/01/20 16:57Дерево
Хіба ФОП 2 веде облік витрат ?

31/01/20 16:57  MisterUmnikОтправить письмо   Дерево
Усім доброї пори доби. ФОП спрощенець, 2 група здійснює роздрібну торгівлю непродовольчими товарами. Товар закуповує у значно більшій кількості ніж відображено у документах на закупівлю. Тобто розрахунки клієнтів по терміналу на більшу кількість товарів ніж закуплених ФОПом згідно накладних. Якими будуть наслідки для ФОПа? Які можливі вваріанти врятувати ситуацію?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100