RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Звільнення члена ліквідкомісії при ліквідації бюджетної установи

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

9/02/20 18:42  lyk > Наталя2078    9/02/20 12:13Дерево
з припиненням державної служби у Вас не буде будь яких обов'язків на службі, в тому числі участі в ліквдкомісії... 10 лютого 2020 року збігає строк попередження, вивільнення, із виплатою усіх належних коштів, може відбутись і пізніш, може й до повного завершення процедури ліквідації...

9/02/20 12:13  Наталя2078   Дерево
Відбувається ліквідація структурного підрозділу райдержадміністрації, про що ми були попереджені за 2 місяці, тобто звільнення відбудеться 10 лютого 2020 року. Я є членом ліквідкомісії. Чи буду я звільнена з займаної посади 10.02.2020 с записом до трудової та виплатою всіх належних мені виплат, або маю продовжувати роботу на попередній посаді до повної ліквідації підрозділу. Чи маю ми право вийти зі складу ліквідаційної комісії за власним бажанням на підставі заяви і що робити якщо заяву не підписує голова комісії? Чи маю право будучі членом ліквідкомісії стати на облік до Державної служби зайнятості населення або самостійно працевлаштуватися? Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100